Совети

од страна на

Еднина чувства

Изборот да биде единствено значи вие сте одговорни за вашата сопствена среќа & така што немате дозвола да ја игра улогата на Дедо Мраз и Велигден Bunny и да се добијат точно она што го сакате за роденден. Само да знаете што навистина прави да функционирам со задоволство. Синглови денес таа да стане навика да се занесе во случаен акти на себичност. Пробајте го ова & ќе ја сакам!

Еднина сензација #3

F-ла ла ла претрупан! Земете глас лекции. Тоа ќе го подобри вашето гласот кој зборува и да ви даде обновување на самодоверба секој пат кога ќе ја отвориш устата.

Еднина сензација #10

Ултра-прекрасен дом зование. Биде домаќин на една приватна забава со гостин готвач од вашиот локален омилен ресторан. Или наставник салса од локалните танц студиото додадете кора од лимон за вашиот следен собир тематските. Можете” имаат голема забава за учење на трикови на нивната трговија.

Еднина сензација #28

Голд Раш. Купи си неверојатна парче ѕ-е-w-е-л-R-Y. Не костимот, вистинска работа. Земете некои karats да одговара на вашата личност пенливи. Направете го тоа посебен по тоа што имаат ручек, а потоа да одите на шопинг за големи жезло на шут. Стрпете се да копнеат по неколку парчиња пред подигање на 'едно.’

Еднина сензација #31

Боливуд бебе. Започнете стомачен танц. Егзотични движења, сензуална музика, и секси костими – што повеќе може да сакаш во вежба? Најдов тони на информации на класи и костими, како и инспирација за да започнете на www.shira.net и www.bellydancingvideos.com.

Еднина сензација #55

Уживајте во пофини работи во животот. Секој еднаш во некое време да го подигнете вашиот вкус ниво. Перча на големо шише вино. Пример кавијар во гурманските Deli. Порачајте сирење плоча на зголемување на резолуцијата ресторан. Да живее луксузен живот.

Еднина сензација #74

Журка за викенд. Скокни на крајот на годината лудило или планирате викенд далеку секое време од годината. Добие на сајтот и да подготви два часа возење работно време радиус и двочасовна воздух работно време радиус. Пак вреќа и посета на не-толку-далечна бањата, Интересно соседниот град, шопинг дестинации, или убава плажа. Добредојдовте на пред година со еден викенд надвор.

Еднина сензација #90

Живеат за љубов. Одвојте време секој ден за да се направи една работа те сакам. Тоа би можело да биде дружење со пријателите, читањето на една голема книга, или готвење до бура. Важно е да се отвори срцето на народот, а работи што сакам.


Вратете се на почетокот ↑

© Заштитени авторски права 2017 Датум на моите миленичиња. Направени со од страна на 8celerate Студио

Прочитај повеќе:
Како да добие повеќе од Online Dating Нерамнини

Најчестите заблуди на онлајн датира е фактот дека луѓето се уште го гледаат како опасна социјални ...

Затвори