за КЦ Морган

Кој е професионален писател, со статии и блог постови кои се појавуваат на десетици сајтови. Работи како слободна пракса е дозволено K.C. да се напише на широк спектар на теми, од опис на производот во облека каталози на во-длабочината на технички статии на повик блог постови. K.C. му се врзани вести, интервјуа, модни настани и политиката. Кога таа не е завршувањето на задачи хонорарни, K.C. совети пишува статии за други професионалци кои сакаат да работат за себе,.архив: КЦ МорганВратете се на почетокот ↑

© Заштитени авторски права 2018 Датум на моите миленичиња. Направени со од страна на 8celerate Студио