за Nidhi Метју

Страстен писател со пост-дипломски студии во управување со хумани ресурси. Nidhi е едноставно во љубов со креативна уметност на пишување. Таа dabbles во различни жанрови и црпи инспирација од чоколади секојдневниот.архив: Nidhi Метју


Вратете се на почетокот ↑

© Заштитени авторски права 2021 Датум на моите миленичиња. Направени со од страна на 8celerate Студио