5 Verificați puncte pentru TOTAL Siguranță și Securitate cu Online Dating

Ultima actualizare: noiembrie. 25 2020 | < 1

Știm că este important pentru tine să păstrați în siguranță comunității noastre, asa ca am vrut sa petreceti cateva momente pentru a te face conștient de siguranță on-line.

Urmați aceste câteva puncte de control simple și veți avea în sac!

Parolele
Parolele ar trebui să fie ușor de ținut minte de tine, dar greu pentru oricine altcineva să ghicească. Numele sunt ușor de reținut, dar la fel de ușor ca ochii indiscreti să ghicească!

Informații personale
Data My Pet dispune de un sistem de mesagerie membru uimitor. Nu vă grăbiți să dea orice informații de contact până când sunteți pregătit și de neuitat. Nu lasa pe cineva împinge. Ia-o la ritmul și de a fi fericit.

Escrocii
Dacă cineva pe site-ul cere de a împrumuta bani, clopotele de alarmă ar trebui să înceapă să sune. Nu da nimeni pe site-ul bani, indiferent cat de bun motiv pare a fi. Vă rugăm raportați orice membru care solicită bani pentru a sprijini echipa noastră care va fi fericit să investigheze.

Siguranța personală
Linia de jos este că ar trebui să rămână mereu în control. Întâlnește într-un loc public, spune cineva când și unde te duci, și de a asigura să-i numească, la un moment dat pentru a confirma aceasta merge bine. Dacă data este vrednic, ei vor înțelege complet.

Nu vă faceți griji!
Marea majoritate a oamenilor te cunosc on-line va fi oameni autentici doar vă place, care sunt pur și simplu în căutarea pentru o dată sau un parteneriat. Atâta timp cât urmați regulile de aur și rezolvarea – suntem siguri că te vei distra!

Amintiți-vă, Data mea Pet nu va trimite nici un fel de e-mail-uri care solicită detalii personale.


Sus ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Facut cu de 8celerate Studio