10 Arsyet Pse Cats janë superiore ndaj boyfriends

Rifreskimi i fundit: prill. 06 2020 | 2 min lexuar

A jeni duke marrë në atë fazë të jetës, kur ju jeni duke marrë parasysh një prej gëzofi, purring shok për të mbajtur kompaninë? Mos të jetë i zënë ngushtë; përqafojë atë. Cats janë fantastike, dhe unë do të shkoj aq larg për të thënë se në shumë raste, ata janë edhe më të mirë se boyfriends. I sigurt, ata nuk janë në gjendje për të përmbushur stuff fizike (që nuk është patjetër se çfarë ne do të thotë nga Data Im PET), por kjo është ajo internetit, teknologjisë dhe kreditit moderne kartat janë për. Çfarë ata mund të bëjnë është të sigurojë që e doni, kompani dhe një tërësi shumë të qesh. Njerëzit mund të flak stigmën 'lady crazy cat' rreth të gjithë ata duan, por ka shumë arsye të përgjithësuar hilariously për të zgjedhur një mace mbi një të dashurin.

1. Ata Rrallë Miss Mark


foto nga orphum cc

Ju e dini që unë jam duke folur për tualeteve këtu, zonjat. Cats janë në përgjithësi tepër të sakta kur është fjala për të synuar.

2. Ata mbajnë veten Well ujdisur


foto nga Luke Jones cc

Cats në të vërtetë kujdesen për pamjen e tyre dhe për të mbajtur veten e tyre në kërkim të mira. I sigurt, disa prej racave të gjata flokë nevojë brushing shtesë, por të paktën ata e gëzojnë atë.

3. Ata janë Mirëmbajtja Low


foto nga oskay cc

Të gjitha Cats duan është gjumë, ushqim, pats dhe pushim. Ju nuk do të duhet të merren me disponimi këqija, neglizhimi emocional ose akordim në TurtleMan, Dinastia Duck ose çfarëdo djemtë e tjerë mut duket të gëzojnë të shikuar.

4. Ata rehati keni Kur Ju jeni të sëmurë


foto nga contraption cc
Cats kanë një kuptim të gjashtë, kur është fjala për sëmundje, dhe shpesh janë veçanërisht inkurajues dhe i dashur kur pronari i tyre është i sëmurë. Ballafaqoj këtë me një njeri drejtues të qartë e ju në mënyrë që ata nuk do të kontraktojë Man gripit dhe ju mund të shihni se pse macet janë zgjedhja superiore.

5. Ata mbajtur Ju Warm


foto nga Alisha Vargas cc
Cat juaj nuk do të gjykojë ose të tërheqë larg nga ju për shkak të icicles të tmerrshme që ju telefononi gishtërinjtë. Ata janë të lumtur për të strukem deri dhe për të mbajtur ju dhe këmbët tuaja të ngrohtë akullnajë.

6. No In-Ligjeve


foto nga admiller cc
Asnjë nënë-in-ligj i çmendur është një plus i madh në librin tim.

7. Pats dhe Vetëm pats


foto nga Emilian Robert Vikol cc
Ata nuk presin asgjë më shumë nga një masazh. Ti e di se çfarë dua të them se, Zotërinj.

8. Ata nuk e gjykoj shprehitë tuaja të hahet


foto nga Alex Goodey cc
Marrja e një meze të lehtë 01:00 nga gjalpë badiava, patate të skuqura me çokollatë dhe një lugë? Një mace do të jetë poshtë me atë. Jo të duket gjykues apo lë të kuptohet unsubtle rreth anëtarësimet palestër këtu.

9. Nuk ka mustaqe në lavamani


foto nga Ken Print cc
Vërtet, se pun ka ndodhur. Ju lutem.

10. Ju keni qasje në të dhënat e tyre mjekësore


foto nga anja_johnson cc
Kjo tingëllon i mërzitur, dhe unë jam plotësisht të kënaqur me këtë. Por ju duhet të pranoj se është inkurajues për të dini se nuk ka çështje befasi VD me mikun tuaj i familjes së maces mbuluar me qime.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio