11 Më të Facebook Pages për Dating Këshilla Në 2015

Rifreskimi i fundit: shtator. 23 2020 | 2 min lexuar

Dating dhe marrëdhënie janë subjektet njerëz gjithmonë nevojë për këshilla se. Ndërsa nuk janë të kualifikuar patjetër ekspertë dating ju mund të kërkoni këshilla nga, vitet e fundit kanë dëshmuar shfaqjen e faqeve këshilla takim në rrjetet sociale. Facebook duke qenë më i madh website social networking që veprojnë aktualisht është edhe shtëpia e një numër të faqeve të tilla.

Ka sigurisht disa faqe Facebook për takim këshilla që janë më të dobishme dhe interesante se të tjerët. Lista e mëposhtme përmban të lartë tonë 11. Kontrollimi këto faqet nga koha në kohë mund të ju jap një perceptim më të qartë të DOS dhe Don'ts e takim.

1. Më i lartë 10 Sites më të mira Dating: Kjo faqe është në thelb një faqe media social i www.top10bestdatingsites.com, një faqe interneti që renditet e lartë 10 takim faqet në bazë të faktorëve të ndryshëm. Megjithatë, ajo mban mbi artikuj sharing takim me këshilla të vlefshme takim dhe këshilla; këto përfshijnë shkruaj-ups e publikuara në top10bestdatingsites.com dhe disa vende të tjera. Pas vlerësimit gamën e subjekteve ato nene të mbuluar, mund të thuhet se zgjidhjet më të mira të mundshme për shumicën e çështjeve tuaja takim janë me siguri të fshehur në to.

2. Dating Këshilla për Men: Emri i faqes bën qëllimi i saj i qartë. Megjithatë, ndërsa burrat do të merrni disa frymëzues dhe efektive këshilla dating nga kjo faqe, Gratë gjithashtu mund të shtypni butonin Like dhe vazhdojmë të kontrolluar atë për të kuptuar njerëzit në jetën e tyre më të mirë.

3. Marrëdhëniet dhe Dating: Kjo është një faqe që i ndihmon njerëzit të mësojnë gjëra të ndryshme për takim dhe marrëdhëniet nga tregimet e jetës reale.

4. Të Divas Dating: Kjo është një faqe e drejtuar nga një grup i grave të cilët janë të martuar tashmë me disa burra të vërtetë e mahnitshme dhe tani drejtimin e një faqe interneti të quajtur http://www.thedatingdivas.com/ për të ndihmuar njerëzit, duke siguruar të lira, ende ide kreative dating.

5. Dating & Lidhja Dos dhe Don'ts: Kjo faqe sjell për ju takim dhe marrëdhënie sugjerimeve nga ekspertët e lartë të marrëdhënieve.

6. Papritmas Single Girl-Dos dhe Don'ts e internetit Dating: Nëse jeni të vetëm dhe të dëshpëruar për të shoqërohem kjo është një faqe FB ju duhet të mbani një sy në për këshilla me të vërtetë të dobishme takim.

7. Lisa Copeland- Dating Traineri i cili Makes Fun Dating dhe më të shpejtë pas 50: Si sugjeron titulli i saj, kjo faqe FB është drejtuar nga Lisa Copeland. Copeland është një i njohur Huffington Post bloger dhe është i njohur veçanërisht për të ofruar këshilla të madh takim me gratë mbi 50.

8. Mingle2: Edhe pse kryesisht faqen në Facebook të një prej faqeve më popullore takim http://mingle2.com/, Mingle2 është një vend i madh për individë në kërkim për këshilla efektive takim.

9. Milioner Dating Sites: Kjo faqe është për ju, nëse ju jeni një milioner dhe duke kërkuar për një partner të përshtatshëm ose anasjelltas. Këshilla e ofruara përmes shkruaj-ups dhe më të reja të bëra në këtë faqe do të rrisë shanset tuaj për të pasuar në mënyrë të konsiderueshme.

10. Dating për Martesa Dashuria Kuotat Dating Këshilla Lidhja Këshilla për Gratë: Nëse ju jeni një grua dhe duan të më sot për martesë, kjo faqe ka të drejtën për caktimin e këshilla takim për ju.

11. Marrëdhënie, Dating, Martesa dhe Divorci: Në këtë faqe FB, ju do të merrni këshilla për trajtimin e çdo fazë të një marrëdhënie me mjeshtëri duke përfshirë edhe fazën e takim.

Këto 11 Faqet e Facebook janë me siguri të mbushura me qindra mijëra sugjerime takim. Megjithatë, për t'u siguruar që ju të merrni partnerin e duhur, ju duhet të përdorni instinktet tuaja përveç ndjekur këto sugjerime.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio