3 Këshilla për një marrëdhënie Amazing

Rifreskimi i fundit: shtator. 23 2020 | 2 min lexuar

Marrëdhëniet janë gjëja më e pabesueshme që ne mund të kemi. Por si të gjitha gjërat e rëndësishme në jetë ata kërkojnë shumë punë. Ne duhet të siguruar punë për të ruajtur bashkimin tonë të mrekullueshme. Por gjëja e mirë është se me disa ndryshime të thjeshta që ne mund të sigurojë një një bashkim më të mirë dhe më e rëndësishmja më të lumtur mes nesh dhe atij ne dashuri. Këtu është vetëm tre këshilla për t'ju ndihmuar të mbajë një marrëdhënie të madh:

Komunikim

Komunikimi është çelësi për çdo marrëdhënie. Bisedoni dhe të jetë i hapur me partnerin tuaj. Nëse ju nuk mund të jetë i hapur me partnerin tuaj pasi të gjithë ata që mund të jetë i hapur me? Le ta dinë se si ndjeheni, megjithatë jopopullor se si ju ndjeheni mund të jetë, dhe të lejojë që ata të shkojnë nga atje. Më keq gjë që ju mund të bëni është të mbajtur gjërat e prapa dhe pastaj vjet poshtë vijës krejtësisht të shpërthejnë mbi diçka që ju duhet të ketë thënë vite më parë. Nëse dikush me të vërtetë të do ty ata do të punojnë me çdo gjë me ju, edhe nëse kjo merr kohë atyre për. Jini të ndershëm dhe në fund ju do të rritet më afër në vend të mëtejshëm përveç.

Mbani anën seksuale e Things Going Strong

Pas një kohe anë seksual i një marrëdhënie mund të fillojë të zvogëlohet nga ditë më parë, kur ju nuk mund të merrni mjaft e njëri-tjetrit. Trego lover tuaj se ju jeni ende shumë e shumë një qenie seksuale, duke blerë të brendshme sexy apo edhe vetëm duke bërë një rrugën tuaj make-up të caktuar. Cik Red. Sy Smoky. T'i bëjë ata ende duan të ju, sepse ata ende bëjnë nën të saj të gjithë.

Bëhu Kind

Kam lexuar aq shumë artikuj takim ku njerëzit thonë që ju duhet për të trajtuar ata do të thotë për të mbajtur ata të etur. Kjo duket aq e gabuar me mua. Në fund të fundit, Cila është gjëja njerëzit më thonë se ata janë në kërkim të? Së bashku me një sens të humorit, dikush që është lloj duket të jetë përgjigje më të popullarizuara. Dhe nganjëherë unë mendoj se është ajo që është e gabuar me pishinë takim. Ka shumë njerëz të vënë në këtë maskë për të ndaluar veten në kërkim si një këmbësore. Qenë lloj duket se ka marrë një përfaqë keq si qenë i dobët, ku në të vërtetë ajo është mjet tuaj më të fortë kur është fjala për marrëdhëniet. Ngrohtësi që vjen nga dikush që është i butë, lloj dhe që ju e dini është për interesat tuaja më të mira nuk mund të mos mbetur pas. Pra, të jetë i sjellshëm me partnerin tuaj dhe ata do të përgjigjen me dashamirësi. Nëse ata nuk e bëjnë atëherë ata nuk janë me vlerë kohës tuaj. Nuk kompromis qenë një njeri i mirë duke qenë për askënd dhe dashuria do të arrijë në derën tuaj dhe ajo do të jetë më mirë se keni imagjinuar ndonjëherë ajo ndonjëherë mund të jetë.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio