4 Arsyet Një Profile Photo Do Permiresimi Kërkimi juaj për Dashurisë

Rifreskimi i fundit: Maj. 21 2020 | < 1

Të rëndësishme Përshtypjet e parë

Ne e dimë që ju nuk jeni duke menduar për të, por ne jemi të gjithë fajtorë për “duke gjykuar një libër nga ajo e mbuluar,” sidomos kur vjen puna për të kërkuar për një ndeshje! Sigurohuni foto profili juaj tregon se ju kërkoni absolut më të mirë tuaj.

Njerëzit si për të parë Kush Ata janë duke folur për

Ju mund të keni personalitetin më të pabesueshme por duke marrë dikush të bie në dashuri me ju para se ata kanë pasur një paraqitje e shkurtër nuk është më e lehtë të detyrave. Megjithatë origjinal mesazhi juaj i parë është, ata janë më shumë gjasa për të përgjigjen nëse ata e kam parë që e ka shkruar atë më parë.

Më shumë Chance Nga T'ia Zbuluar

Kur të kërkoni në faqen e internetit, më do të lëvizni nëpër fotot e anëtarëve që përputhen me kërkimin e tyre, duke kërkuar për një që kap syri e tyre. Pa një foto, ju jeni gati duke e ftuar datat e mundshme që të kalojë nga ju.

Fotografitë Flisni një mijë fjalë, Para se të keni shtypur Edhe One

Ju mund të them shumë për një person dhe nëse ata janë të drejtë për ju nga një foto, kështu që e përdorin këtë hyrje në avantazhin tuaj. Pse të mos i shtoni më pastaj një të tillë? Kodi i në një skenarë të ndryshëm, duke bërë gjërat që doni të bëni starters bisedë të mëdha…

Kështu, çfarë po prisni? Regjistrohu tani


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio