5 Rregullat e Duke qenë një Wingman

Rifreskimi i fundit: Aug. 03 2020 | 2 min lexuar

Duke pasur një Wingman besuar dhe të ekspertëve nga ana juaj mund të përcaktojë nëse ju do të largohet me një grua të bukur ose solo. Poshtë, ne kemi përpiluar rregullat më të mira për të qenë Wingman i fundit.

Rregull #1: Ai i cili i afrohet parë, zgjedh
Me ndershmëri, ai merr guxim t'i qasen një grup të grave dhe të filloj një bisedë për shkak të rrezikut të duke u shtënë poshtë apo jo e goditur atë jashtë. Ajo gjithashtu merr aftësi për qasje grave rrugën e drejtë. Prandaj rregull jonë e parë: kushdo sukses qasjet e parë, merr zgjedhja e parë në gratë.

Rregull #2: Trajtoni miqtë tuaj të drejtë
Gratë të mësojnë shumë nga vëzhgimi veçanërisht për meshkujt ata janë të interesuar në. Akti si miqtë tuaj janë njerëzit coolest ju e dini. Jo vetëm do të rrezatojë ky besim off por një grua do të bëhet menjëherë shumë më të tërhequr për ju. Ditching miqtë tuaj për një grua që ju keni njohur për dhjetë minuta vetëm tregon se ju jeni të dëshpëruar.

Rregull #3: Respekti raportin
Nëse shoku juaj është duke folur me një numër tek femrat, marrë atë si një sugjerim për qasje grupin për të ndihmuar të balancuar raportin. Mbaj mend, në qoftë se ju të përfundojë duke e goditur atë me një vajzë në veçanti, ju ende nevojë për të qëndruar me grupin. Duke lënë me atë grua do të largohet Wingman tuaj djalë më pak që do të thotë që ju keni dështuar. E vetmja kohë ajo është në rregull për të lënë është nëse raporti është edhe. Në këtë mënyrë ju të dy të marrë vetëm kohë me gra të bukura.

Rregull #4: Bëni dhe thoni çfarë shoku juaj nuk është në gjendje të
Ky rregull është vendimtare për Lojtarët e krahëve. Prisni derisa shoku juaj shkon në banjo apo grabs një pije dhe të flasim për cilësitë e tij më të mirë në një mënyrë jo të drejtpërdrejtë. Për pikë bonus, mos të flasim drejtpërdrejt me vajzën ai është i interesuar në. Bisedoni me miqtë e saj dhe të presin derisa ata të përsëritur atë.
Për të ndihmuar të shmangur shoku juaj të qenë shumë i drejtpërdrejtë, kur duket se nata është dredha-dredha poshtë sugjerojnë një pije e fundit ose një shëtitje deri në tavanë për të shijoni pamje të mahnitshme.

Rregull #5: Akti si lojë është e gjatë
Pasi ju të shihni atë shkëndijë në mes mikut tuaj dhe gruas e intereson, fillojnë të veprojnë dhe të flasin si ata janë tashmë një çift. Kjo teknikë e “inkuadrim”, do të ketë një efekt të mahnitshme si gratë janë të prekur nga nën-komunikimet më shumë se sa nga ajo që është në të vërtetë duke u thënë.

Me këtë udhëzues në terren në dorë, ju jeni tani të gatshëm që të ketë një natë të suksesshme jashtë në qytet.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio