5 Mënyrat për të gjetur dashurinë e jetës tuaj!

Rifreskimi i fundit: shtator. 23 2020 | 2 min lexuar

Ne të gjithë jemi vazhdimisht, nëse subconsciously ose me vetëdije, në vëzhgim për një të. Ai person i cili ne mund të ndajnë jetën tonë me të dhe që do të na ndalojë të qëndrueshme për fatin e të jetuarit në një banesë me gëzof mace. Këtu janë vetëm pesë mënyra për të shmangur këtë fat dhe që kanë sasi të panumërta të ushqimit cat për të paguar për!

A A Class Night

Interesi i përbashkët është kyç këtu. Nëse ajo është e fotografisë ose të shkruarit krijues, gjithmonë zgjidhni një klasë nate cila përfshin interesat tuaja. Mendja është një gjë e madhe kur vjen puna për gjetjen e një soulmate. Ju keni për të marrë njëri-tjetrin cila është arsyeja pse aq shumë lloje të ftohtë bie drejt njëri eccentrics të tjera dhe kështu shumë të qetë bie drejt njëri-tjetrit. Pra, në qoftë se ju zgjidhni një klasë nate që ju vetë jeni të interesuar në të, rrit gjasat që ju do të takohen njerëzit ashtu si veten.

Bare / Klubet

Në njerëz të përgjithshme nuk do të shkojnë deri në njëri-tjetrin në bare dhe klube sa më shumë tani, sepse kanë frikë njerëz mund të mendojnë se ata janë të zvarriten ose diçka. Por ata ende vende ku dashuria mund të lulëzojë. Siç rrjedh pije njerëzit nuk kanë tendencë për t'u shqetësuar gjysma sa më shumë atë që njerëzit të mendojnë për ta apo brengosen aq shumë për atë që të them kështu që në këtë kuptim ata janë ende vende të mëdha për të përmbushur njerëz. Natyrisht unë nuk do të këshillojë duke shkuar në shtëpi me ta atë natë, por të marrë numrin e tyre. Kjo mund të jetë fillimi i diçkaje.

Punë

Puna është ku shumica e njerëzve do të gjeni dashurinë e jetës së tyre si të mërzitshëm sa që tingëllon. Pra, të përpiqet të jetë në një punë që e doni në qoftë se ju mund të dhe ka një shans të madh që ju do të klikoni me dikë që ju pëlqen. Dhe në qoftë se ju jeni i trembur përreth tyre, mos u bëni merak. Nëse është e caktuar të ndodhë, kjo do të ndodhë. Dhe në qoftë se nuk, ka shumë më shumë peshk në det siç thonë ata.

Gigging

Qark gigging është fantastike për përmbushjen e njerëzve. Është si qark bar vetëm që ju mund të thyejnë akullin duke thënë diçka si, “I dashur se Riff ju luajtur.” Kjo është një mënyrë shumë e lehtë për të përmbushur një dhe shumë miq gjatë rrugës tepër kështu që të mësojnë një instrument muzikor, në qoftë se ju nuk e luajnë një të tillë, dhe për të marrë atje dhe të bëjë disa koncerte.

A nuk dalin Desperate

Unë kam shënuar katër mënyra në të cilat për të përmbushur atë, por e fundit ndoshta është më e rëndësishme. Ju duhet të bëni të sigurtë që ju nuk vijnë të gjithë si jeta juaj sillet rreth gjetur dikë që do ta përfundojë. Të siguruar që ju të keni mjaft ndodh në jetën tuaj dhe që dikush takim është vetëm një pjesë e misionit tuaj, jo i tërë misioni. Me fjalë të tjera ju duhet të tregoni se ju jeni mjaft e fortë për të jetuar me gëzof në banesë, edhe nëse ajo nuk është se si ju veçanërisht imagjinuar të ardhmen tuaj. Shfaqen të sigurt në lëkurën tuaj. Nuk ka asgjë më tërheqëse.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio