6 Summer Data Ide

Rifreskimi i fundit: tetor. 17 2020 | 2 min lexuar

Bëni këtë cëcërin verore – me majë tonë 6 Data ide për këtë sezon!

1. shkoni hiking

Get atje dhe të parë të gjitha ato vende që ju keni qenë të thotë për të parë. Jo vetëm që hulumtimi ka treguar se hiking përmirëson shëndetin tuaj, ajo gjithashtu i lejon kohë dhe hapësirë ​​për të vërtetë të marrë të dini datën tuaj. Më interesante vendi, të silences pak të çuditshme ju do të keni – pasi nuk do të jetë gjithmonë diçka për të folur rreth!

2. Goditi palestër së bashku

Nëse ju jeni një fanatik palestër, ose vetëm duke filluar nga, shkuar në palestër është gjithmonë e më shumë argëtim me një palestër-mik. Ju dhe data juaj mund të veprojë si trajner njëri-tjetrit personale, dhe për të krijuar kampin tuaj boot për dy. Kjo është mënyrë e përsosur për të frymëzuar konkurrencë të shëndetshme mes jush.

3. Shkoni në një ngjarje sportive lokale

Shkoni në një lojë lokale – së bashku. Mbush me gëzim në ekipin tuaj me matching gishtat shkumë. Lose veten në atmosferën e turmës – është e vështirë të mos të ketë argëtim duke bërë valë! Nëse ju jeni ndjeheni trim, ju gjithmonë mund të provoni dhe për të marrë një mesazh romantike në Jumbotron.

4. Campout për dy

Bëni më e këtyre mbrëmjeve të verës. Ka një të lirë, argëtim (dhe tërësisht romantike) date pritur të drejtë në oborrin e shtëpisë tuaj. Ngritur një tendë, dhe të gëzojnë një romantike snuggling date natën nën një qiell xixëllues verës!

5. Zoo Date

Një udhëtim në kopshtin zoologjik është i sigurt për të sjellë nga fëmijë në ju me këtë datë ide kreative! Me kaq shumë kafshë për të parë, ju mund të valë lamtumirë çdo heshtjeve të vështirë. Vazhdo, tregojnë datën tuaj se sa WILD rreth tyre ju jeni!

6. Berry ringjallet

Verës është koha e përkryer për të marrë jashtë dhe të marr manaferrat tuaj, dhe kjo e bën një datë shumë e fun dhe unike ide shumë. Pastaj vijnë në shtëpi pas për ta kthyer ato manaferrat në një trajtojnë ëmbël ëmbëlsirë.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio