6 Llojet e grave Burrat po shohim për

Rifreskimi i fundit: nëntor. 22 2020 | 3 min lexuar

Çfarë lloj i femrave janë burra kërkim? Kjo është një pyetje me përgjigje të shumëfishta. Disa djema shikoni për bomba seksi me organet e përsosur dhe një qëndrim Diva, ndërsa për të tjerët një grua të gjallë është më tërheqëse. Disa njerëz kanë nevojë për një grua që të kujdeset për to, ashtu si nënat e tyre të përdorura për. Ka edhe ato për të cilat pak e mister apo një ndjenjë të moderuar të pavarësisë është shumë tërheqës. Pa pretenduar të ketë shteruar të gjitha mundësitë, këtu janë gjashtë lloje të femrave shumë njerëz janë në kërkim të:

Bombë seksi

sex Bomb

Ky është lloji i parë i gruas që vjen në mendjen e askujt kur duke u përpjekur të kuptoj se cilat lloje të grave janë më shumë gjasa për të tërhequr njerëzit në ditët e sotme. Është e vërtetë: një bombë seksi do të bëjë 99% e burrave të kthehet kokën e tyre kur ajo ecën nëpër rrugë. Është ligj shumë i tërheqje! Megjithatë, ju mund të pushoni siguroi: këto nuk janë vetëm gratë burrat janë në kërkim të! Në të vërtetë, kur kërkoni për një marrëdhënie afatgjatë, disa djema do të shmangë edhe bomba seksi.

Gruaja fëminore

Gruaja fëminore

Ju dëgjuar atë aq shumë herë: Burrat kurrë nuk rriten tërësisht. Ata luajnë me lodra e tyre dhe video games gjithë jetën e tyre. Ndërsa kjo nuk është e vërtetë për çdo njeri të vetëm që ju të takohen, ju duhet të dini nuk janë ata që ndjehen të tërhequr për gratë fëminore, për qëndrimin e tyre optimiste për jetën, për të buzëqeshje e tyre të gjallë që ndriçon në dhomë. A keni menduar ndonjëherë pse djemtë më të vjetër janë tërhequr shpesh nga gratë shumë të rinj? Kjo mund të jetë një arsye!

Lloji nënë

Nëna Lloji Woman

Është thënë se gratë janë në kërkim për figurën e tyre të atit, dhe njerëzit për kopje nënës. Përse? Psikologët do t'ju shpjegojë në lidhje me mashkullore / femërore prototip të gjithë ne të zhvilluar gjatë rritjes. Përveç kësaj, ka njerëz atje të cilët, pa qenë misogynists, si ndarë jetën e tyre me një grua që kujdeset për nevojat e tyre themelore, gatim dhe pastrim. Gjithashtu i njohur si "shtëpiake", lloj nënë-si i gruas është ideal e shumë meshkujve.

Mik i ftohtë

Best Pal

Të jetë i vetëdijshëm: Burrat nuk janë gjithmonë pas tuaj më femërore dhe anë sexiest! Ka nga ata të cilët i vlerësojnë një mik të mirë që e kupton shaka e tyre, ndan preferencat e tyre si tifozë sportive, dhe e di se si të trajtojë një gaming console. A është vend i gruas në kuzhinë? Jo domosdoshmërisht! Për këto guys, grua ideal mbështet të njëjtin ekip futbolli, dhe është një kundërshtar i mirë në ndeshjen e tyre të preferuar garash makinë videove. Megjithatë, gjërat mund të ndryshojnë në dhomë gjumi, ku ju mund të keni për të hequr dorë aktin e ftohtë dhe të marrë nga truket tuaj më femërore.

Grua misterioze

Gruaja misterioze

Gratë të doja të rrethojnë veten me një atmosferë e misterit, të paktën në fillim. Shumë njerëz e kërkojnë, por dikur mister është zhdukur, gjërat mund të bëhen të mërzitshëm. Kështu, të jenë të kujdesshëm! Nëse djalë juaj është tërhequr nga ana juaj misterioze në vendin e parë, ju mund të dëshironi të mbani disa prej saj të gjithë së bashku. Ushtroni të drejtën tuaj për të qenë një grua, dhe të përpiqet të jetë e paparashikueshme, por vetëm nga koha në kohë. Një mister i zgjatur i përgjithshëm mund të bëjë njeriu juaj mendoni se ju jeni duke fshehur diçka prej tij, dhe askush nuk i pëlqen që.

Gruaja e pavarur

Gruaja e pavarur

Meshkujt zakonisht nuk si femra që ngjitet besueshëm i cili mund të mos bëjë një lëvizje të vetme me veten e tyre. Shumë njerëz do të ndjehen më të tërhequr për një grua të pavarur i cili mund të ndryshojë një llambë veten nëse është e nevojshme. Megjithatë, të kujdesshëm të mos e teproj aktin tuaj pavarësisë, si partneri juaj mund të ndjehen ju nuk keni nevojë për atë në jetën tuaj. Edhe nëse ju mund të arrijnë të mbajnë qese që të rëndë në tuaj, ju mund të konsideroni duke kërkuar ndihmën e tij nga koha në kohë.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio