për Dhe Baritchi

autorët, trajnerë, dhe Dating Brendshëm Online -- Dan dhe Jennifer -- publikojë një takim dhe marrëdhënie këshilla kolonë në www.AskDanAndJennifer.com. Në librin e tyre të kohëve të fundit, Online Dating - Gjetja Dashuria Online (The 5 Strategjitë për suksesin dhe 5 Gjërat që ju nuk duhet të vënë në profilin tuaj), Dan dhe Jennifer të ecin nëpër ins dhe largimet e online takim, nga shkruar një profil vëmendje-grabbing për përpilimin fituese email dhe përgjigje. Ju gjithashtu do të mësojnë se si për të mos u zhgënjyer nga të mësuarit për të njohur shenjat paralajmëruese kritike dhe për të shmangur profilet e rreme. 'Takime online - Gjetja Dashuria Online 'edhe siguron ndihmë për trajtimin që ditën e parë!Archives Author: Dhe Baritchi


Mbrapsht në krye ↑

    © Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio