për Jerusha Stewart

Flaunts ligjet e tërheqje dhe zbulon se si të ketë atë të gjithë pa pasur nevojë të lidhë nyjë në librin e saj, Manifesta Vajza e vetme. Ajo ka qenë i paraqitur në The Tyra Banks Show,"San Francisko" The View From The Bay "dhe KRON 4 Morning News, Good Morning San Diego dhe radio kombëtare prej brigjeve të bregdetit. Si një grua gjithmonë të vetme me pa fëmijë, një jetë të çrregullt dhe emocionuese takim dhe një divorci nën rrip e saj, Jerusha tifozët flakët e begatshme jo bashkëshortore në artikuj për Match.com dhe në blogun e saj Born Single, a fluturojnë-on-the-mur llogari të jetojnë vetëm në një botë të martuar. Ajo daton në të gjithë botën, por San Francisco Bay Area është shesh lojërash saj aktual.Archives Author: Jerusha StewartMbrapsht në krye ↑

© Copyright 2018 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio