për Kayla Pierce

Kayla është një bloger mommy nga një qytet i vogël në Virxhinia. Ajo është ngritur një vajzë fëmijë, tre qentë dhe një burri të kuqe në kokë. Kayla është i fiksuar me tre gjëra: Vajza e saj, thashetheme famshëm dhe kafshët.

Faqja e internetit: http://www.raisingo.com


Archives Author: Kayla Pierce


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio