për Leslie Schnur

Leslie Schnur ishte editor-in-shefi i Delacorte Press / Dell Botime. Ajo jeton në New York City me burrin e saj dhe dy fëmijët dhe një qen nga Fondi Animal Rescue quajtur Milo. Ky është romani i saj i parë. Vizito faqen e internetit e saj në www.leslieschnur.comArchives Author: Leslie Schnur


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio