për Shto Angelettie

Lisa Angelettie MSW, "GirlShrink" është një psikoterapist dhe #1 këshillë & këshillimi ekspert nga ana web--www.GirlShrink.com si dhe një dashnor i madh qen! Saj pooch laborator-mix quhet Pepperz. Ajo është bashkë-autor i "101 Mënyra të madhe për të përmirësuar jetën tuaj" dhe botues i kolonës botohet njëkohësisht këshilla, Pyetni GirlShrink. Mëso se si për të ndaluar sabotimin marrëdhëniet tuaja për FALAS, kur ju regjistroheni për ezine e saj popullor, Choices mirë! sot.Archives Author: Shto Angelettie


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio