për Mihaela Schwartz

Blogger, shkrimtar përmbajtje dhe projektuesi bizhuteri. Pas viteve të beqari betuar, dhe shumë marrëdhënie të dështuar, ajo tani është e martuar për fat të mirë, dhe të gatshëm për të ndihmuar gratë dhe burrat e tjerë me copa të këshillave bazuar në përvojën e saj. Ajo gëzon lexim, gatim, dhe udhëtime. Ajo e specializuar në search engine optimization. hobbies e saj kryesore janë shkruar dhe duke bërë bizhuteri. Ju mund të admirojnë vathë dhe necklaces në faqen e saj, dhe të lexoni këshilla e saj dating këtu, në DateMyPet.Archives Author: Mihaela Schwartz


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio