për Nidhi Mathew

Një shkrimtar i pasionuar me një diplomë pas-universitare në burimet njerëzore. Nidhi është thjesht në dashuri me artin krijues të shkruarit. Ajo merret nga pak në zhanre të ndryshme dhe merr frymëzimin nga çokollata përditshme.Archives Author: Nidhi Mathew


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio