për Tegan Jones

Një shkrimtar i pavarur nga Australia i cili gëzon duke punuar në pizhame e saj dhe 1-Up kërpudha beanie. Pasionet e saj përfshijnë çdo shumëllojshmëri të lojrave të njohur për njeriun, histori, ushqim, kulturën geek dhe libra. Ajo kalon kohën e saj të lirë drejtimin e faqen e saj historinë e ushqimit, Historia Delicious, dhe obsessing mbi Kitten saj siberian, Khaleesi.Archives Author: Tegan JonesMbrapsht në krye ↑

© Copyright 2018 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio