A dhe Don'ts On Making Dating Hyrje Parë

Rifreskimi i fundit: Maj. 28 2020 | < 1

Si anëtar i Data Im PET, ju merrni një mundësi për të dërguar një mesazh hyrës në ndeshje tuaj. Pra, nuk do të turpërohet; kjo do të luajë një rol të madh në të suksesshëm përvojën tuaj online dating.

Para se të filloni, këtu janë disa këshilla se si për të shmangur që vijnë të gjithë shumë i fortë ose duke e bërë lexuesit servilizëm…

I – Vepro pozitiv!

Një dritë-zemre, Mesazhi optimist do të bindë të tjerët se ju jeni një person i lezetshëm për të qenë me. A do të shkoni për dikë që është ankuar në lidhje me ish tyre tashmë ose dikë që është i ngazëllyer rreth takimit ju?

Mos – Shkruani një roman

Një disa fjali do të jetë e përkryer, ndoshta edhe hedhin në një shaka apo dy? Por, duke përfshirë historinë tuaj të jetës do të ketë njerëz të mbylljes mesazhin para se të arrijnë në paragrafin e tretë…

I – Përfshijnë disa detaje

Lënë njerëzit e dinë se çfarë ju doni do të kufizoni kutinë tuaj poshtë për anëtarët që janë në kërkim për të njëjtën gjë. Dashuri për paragliding në fundjavë? I përkryer, dikush tjetër mund të bëjmë shumë!

Mos – Të jetë një klishe

Po ju mund të jetë i sjellshëm, i dashur, i dashuruar, etj besnik. por ne kemi dëgjuar të gjitha më parë. Lexuesi do të dinë për ju, dhënë atyre diçka që i bën ata të duan të mesazhi ju nga e askujt tjetër.

Tani ju jeni një hap më tej drejt përmbushjes partnerin tuaj të ardhshëm (sa emocionuese!), kështu që të merrni shkrim futjen tuaj, ngritur disa hurma dhe ju mund të na falënderoj më vonë…të filloni tani.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio