Dreaming në LIBRO: Si A Good Dog tamed Një grua e keqe

Rifreskimi i fundit: korrik. 01 2020 | 2 min lexuar

Edhe pse ne ishim ende larg daljes në pension ose shkujdesia, Libro dhe unë u afrohet verë në një qytet të prirur për valët e të nxehtit, ku kondicionuar na mbajti gjallë por i mbyllur në banesë.

Duke ditur se si Libro vuajtur në trotuare cëcëritës dhe sa kohë ajo kishte qenë që nga unë do të kisha një pushim të vërtetë, Unë i thashë "po’ kur mik i një mik më tha në lidhje me një plazh të gjatë me qira Island papritur në dispozicion për muajin gusht.

Miku mikut tim kishte rënë në dashuri me një njeri Kaliforni dhe ishte i gatshëm të heq dorë nga rërë Bregdetin Lindor dhe shfletoj për dashuri në ngrirjen San Francisco. Zhytje në vezë fole, Kam ndihmuar atë jashtë.

I vë mbulesën e bukur të verdhë e kisha hequr nga një prej closets në rërë dhe Libro u ul mbi të. Ajo ishte ende herët, por kam vënë deri ombrellë të gjelbër dhe të bardhë me shirita unë do të gjendet në bodrum dhe e bëri të sigurt princi pak ka qenë në mënyrë të sigurtë në hijen e vet. Pastaj unë të eci në ujë. Ai u ngrit dhe e ndoqi. Ne avancuar. Deri në kohën që unë isha viç thellë, Libro kishte ndaluar dhe ishte duke kërkuar luftë. I kërkoi atij për-repartin. Ai refuzoi. I dërgoi atë përsëri në batanije. Ai refuzoi. Unë psherëtiu dhe shikoi në qiell. Ai nuk do të më ndjekë në; ai nuk do të qëndrojë në tokë. Ne rrallë kishte lufton pushtet si ky, kryesisht për shkak se ai ishte i tillë një qen të mirë dhe sepse unë trajtuar atë në mënyrë të drejtë, duke qenë i këndshëm dhe jo arbitrare në ushtrimin e kontrollit.

Unë do të të bëhet një person qen, më në fund. Por ngërçi me këmbët tona në ujë nuk është zgjidhur lehtë. Unë shndërrua në një dominatrix, duke kërkuar që ai të presë në batanije, nën ombrellën e tij në qoftë se ai nuk do të vozis pranë meje në ujë. Ai u kthye në shtëpi bazë. Unë swam jashtë vetëm. Por din në plazh tërhoqi më mbrapa. Libro ishte gara lart dhe poshtë, që leh. Unë kam ardhur nga uji për të siguruar atë me krahët e mi dhe këmbët u fluttering, nuk flailing
Kam bërë mocionet në tokë, si një e marrë që megjithëse unë swam gati nga prania e tij, Unë do të kthehet në terra firma dhe atij: Unë kurrë nuk do të largohet nga ju. Unë kurrë nuk do të largohet nga ju. Libro nuk më besoni. Shpëtim ishte e nevojshme. Kjo me sa duket e nevojshme gara lart dhe poshtë plazh dhe ulëritës për të mbledhur trupat. Nëse unë swam, ai howled; në qoftë se kam ardhur nga uji, ai vë poshtë në batanije si një qen të mirë.

Ajo ishte një ditë shumë e nxehtë. I kam zemëruar. I kam inkurajues. I kam kërcënuese. I dha atij biskota dhe ligjërata dhe bëri shumë premtime. Asgjë nuk ka punuar. Unë u ktheva në ujë dhe ai u kthye për të fryrë alarmi deri, të frikësuar e duke u dëbuar nga të tjerët që gëzojnë ditën në plazh, Unë e mori atë në shtëpi. Në ditët e mëvonshme, Unë u përpoq duke e lënë atë në makinë me dritaret ulur në mënyrë të sigurtë ndërsa unë shkova për të notuar, por ai barked atje, shumë të kërkuar, panik goditur leh ndërsa Parë, dashuria e jetës së tij, hyri në ujë dhe konfrontuar atë që ai vazhdoi të besoj ishte vdekja e sigurt. Përfundimisht, ai kishte për të qëndruar prapa në shtëpi me qira, madje edhe në ditët më të nxehta, me të gjithë tifozët e kat encircling atë, në qoftë se unë të kërkuar një notuar. Ne kishim arritur në çarjen e parë serioze në bashkim tonë të përsosur, njohja jonë e parë që kënaqësitë e mia nuk ishin gjithmonë të tijat, as imi i tij. Duo dinamik mund të ketë, nganjëherë, Rrugët e ndara për lumturi.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio