Express Your Love pa fjalë

Rifreskimi i fundit: tetor. 15 2020 | 2 min lexuar

Extreme thënë atë më mirë kur ata thanë, “Më shumë se fjalë është e gjitha që ju duhet të bëni për ta bërë atë të vërtetë. Atëherë ju nuk do të duhet të them se ju e doni mua. Cos Unë do të tashmë e di.” në hitin e tyre të madhe nga '80, More Than Words. Dhe kjo është lloj i fundit që ne të gjithë shpresojmë për. Ka shumë mënyra për të tregojnë një person se si ju mendoni që nuk kërkojnë përdorimin e fjalëve si një mjet. Këtu është pesë mënyra për të treguar atë person të veçantë saktësisht se si ju mendoni:

Muzikë

Në rregull, kështu që teknikisht kjo mund të konsiderohet një mashtrojnë lehtë sepse këngët janë fjalë, por kjo nuk është fjala e folur. Ka shumë këngë të bukura të zgjedhur nga përfshirë Bryan Adams’ Qiell, Koha Cyndi Lauper-së Pas Shef Koha dhe Alanis Morissette-së Mbi këmbët në varësi të mesazhit që ju janë duke u përpjekur për të dërguar. Vetëm rrinë në të dhënat apo nëse ju jeni një këngëtare ose / dhe muzikant pse nuk jep një të shkojnë në serenading lover tuaj? Ajo shton një prekje më shumë personale.

Lule & Dhuratat

Lule janë një mënyrë e madhe për të shfaqur dashurinë tuaj të vërtetë pa thënë atë. Kështu që të siguruar që ju e dini lule preferuar dashurinë tuaj dhe shkoni nga atje. Ose si alternativë shkoni për diçka ata si në qoftë se ata nuk janë në lulet tradicionale si parfum / solucion pas rrojes, make-up, books, DVD, etj … Duke treguar se ju e dini se çfarë u pëlqen tregon dashurinë tuaj për një person për shkak se ju dëgjoni ata dhe ju kujtohet se çfarë u pëlqen. Njerëzit njoftim këto gjëra edhe në qoftë se ata nuk thonë asgjë.

Lejo Them kontrollin e Remote Control

Duke lejuar kontrollin tuaj të dashurisë e kontrollit të largëta në vend të marrë atë gjatë gjithë kohës është një mënyrë e ëmbël dhe delikate të treguar ju i doni ata. Në fund të fundit, të heqin dorë tregojnë tuaj të preferuar ajo duhet të jetë dashuria, nuk e bën ai?!

Art & Fotografitë

Nëse ju jeni krijues krijuar një foto romantike për dashurinë tuaj mund të jetë një ide me të vërtetë romantik. Ose një tjetër ide e bukur po bëhet një fotografi të ju të dy i përshtatur për të paraqitur në dashurinë e jetës suaj.

Leviz në me / martohuni ato

E pra nuk ka mënyrë më të mirë se duke treguar dashurinë tuaj për dikë se të kryer për ta! Pra, nëse ju jeni gati dhe ju mendoni se ata mund të jetë shumë, çfarë po prisni?!


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio