Pesë Këshilla Në How To Qasja një datë të verbër

Rifreskimi i fundit: shtator. 26 2020 | 2 min lexuar

Dating mund të jetë një përvojë e frikshme. Blind Dating mund të largohet nga ju jashtë në terr mbi një përvojë e frikshme. Por nuk ka nevojë për të strukur larg nga data përvoja verbër. Ti nuk e di që ju mund të takohen.

Besuar burim - Kush vendos datën tuaj të verbër mund të jetë çelësi për pritjet tuaja. Nëse një mik i juaji ka sugjeruar datën, mendoj se për ku ky mik mund të vijnë nga. Pyetni pse ata duan të vënë ju deri dhe çfarë lloj të një lidhje që ata mendojnë se ju do të ndajnë në datën tuaj. Kjo mund të jetë informatë e vlefshme sfond të ketë kur u takuar dikë të ri për herë të parë.

Vend Rastesishme - një vend i mirë mund të bëjë një datë të verbër i lehtë. Zgjidhni diku rastësor dhe argëtim ku ju të dy e dimë se çfarë të presin. Vende Rastesishme si kafenetë dhe restorantet janë të shkëlqyera për një datë të verbër. Ka mundësi afatshkurta të tilla si të paturit e një pije së bashku dhe nëse gjithçka shkon mirë, datë mund të shtyhet në një datë më të gjatë darkë. Edhe, Opsionet e fun janë të mëdha. Aktivitete të tilla si mini golf apo bowling mund të jetë argëtim dhe koket pa u mbështetur në një shumë në një bisedë. Mos zgjidhni vende të përbashkëta takim të tilla si film teatër si ju nuk do të merrni një shans për të mësuar ndonjë gjë për njëri-tjetrin.

Vishen siç duhet - Zonja do të dëshironi të shikoni elegant, pa pasur gjithçka jashtë në shfaqje. Diçka rastësor dhe të rehatshme dhe të mirë të pastër. Meshkujt do të dëshironi të shikoni rastësor por ende elegant. Mos bëni gabim të veshur diçka që ju nuk jeni të rehatshme në si kjo do të tregojë përmes në disponimin tuaj në datën

Bisedoj me besim – Bëhu veten dhe të shfaqë më të mirë të asaj që ju bën të veçantë. Por mos harroni të kërkoni shumë pyetje në lidhje me datën tuaj, të jenë të interesuar në jetën e tyre dhe për të krijuar disa lidhje pozitive. Nëse ju u takua përmes datemypet.com, treguar më të mirë të buddy tuaj të përkëdhelur si një interes të përbashkët që mund të keni. Highlight interesat tuaja dhe hobi dhe të lënë ndonjë bisedë histori marrëdhënie në derë.

Keni një opinion pozitiv - Sigurohuni që të marrë veten tuaj qeshur me datë të verbër. Të jetë i lumtur që ju jeni marrë mundësinë për të takuar dikë të ri dhe thjesht shkoni me rrjedhën. Çelësi për të pasur një datë e madhe është që të jetë i lumtur dhe loveable, kështu që të jetë veten dhe të gëzojnë datën tuaj të verbër.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio