Katër Llojet e me meshkuj femra shkojnë për

Rifreskimi i fundit: tetor. 21 2020 | 3 min lexuar

Çelësi për zemrën e njeriut nuk është me anë të stomakut të tij. Ajo është me anë të mendjes së tij. Përdorimi i psikologjisë dhe vëzhgimit mund të ju fitojë njeriun e ëndrrave tuaja dhe të çojë në një romancë afatshkurtër apo lumturi gjatë gjithë jetës. Çfarëdo që ju po kërkoni në këtë pikë në jetën tuaj. Getting të dini personalitetet e tyre dhe çfarë i bën ato tik-tak është i rëndësishëm dhe mund t'ju çojë në një vend në mënyrë të vendosur në zemër të tyre. Më poshtë është katër lloje të mens’ personalitete dhe se si ju mund të bëni tuajat se njeriu.

Best Dude

Best Dude

Djalë i ftohtë është lloji i djalë i cili ka tendencë që të ketë shumë njerëz në jetën e tij. Ajo mund të lloj të jetë si qenë me dikë që ka një rrethim. Pra, si pasojë ju mund të jetë poshtë në mënyrë pecking në botën e tij. Paraqitjet janë vendimtare për djalë të ftohtë. Nëse kjo është tendencat e fundit ai vesh apo ai merr një qëndrim anti-fashion djalë i ftohtë ecën me besim në çdo kohë dhe mund të konviktor mbi-besim mbi në kohë. Një djalë i ftohtë i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes dhe nuk do të doja që ju të prapaskenës atë kështu që le të ketë vëmendjen. Djema ftohtë si ftohtë djemtë dhe vajzat e tjera dhe të rrethojnë veten me njerëz të ftohtë kështu që nëse ju keni karakteristikat nerdy nuk përpiqen për të shfaqur ato në kompaninë e tij derisa ai është aq në dashuri me ju se ai thjesht nuk mund të përballojë të mos keni në jetën e tij dhe definitivisht nuk shfaqin ato në frontin e miqtë e tij! Lads Best kanë tendencë për të dëgjuar më shumë për miqtë e tyre sesa më sepse ata e marrin popujt e tjerë’ Opinionet si ungjillit mbi gjykimin e tyre në mënyrë që të mos humbasin fytyrën.

Lartë Brow Guy

Brow Bloke Lartë

Balli i lartë guy është lloji i djalë i cili gjithmonë duket energjik dhe ndoshta në një kostum. Ai ka tendencë për të folur për gjëra të panjohura në muzikë, letërsi, etj … por asnjëherë nuk priret në simpati elementet më të çuditshëm e gjërave të panjohura në këto fusha. Kjo është për shkak se ata janë mjaft të duhur ose të paktën kjo është ajo që u pëlqen të shfaqen: intelektual dhe i duhur. Ashtu si tip i ftohtë
paraqitjet janë jetike për tip të lartë vetull. Nuk ka tendencë të jetë një element snob shumë për këtë lloj të njeriut. TV realitet dhe si janë një humbje kohe atij. Për të marrë me një njeri si ky ju do të duhet të pastrohen deri në njohuri tuaj të errët dhe të vishen mjaft i sofistikuar dhe elegant. Por të përpiqet të mos bëhen snob në proces. Mos harroni ju mund të datës një snob pa qenë një snob veten. Një tjetër element për të konsideruar me tip ballë të lartë është të hahet jashtë. Ai nuk do të jetë kapur i vdekur në një kafene me ushqim të lirë ose MacDonalds. Kjo ndoshta do të jetë më shumë një ushqim deti apo tapas bar ju do të përfundojnë në me të.

Boy Next Door

Boy-Next-Door

Djali-fqinj është i pastër-prerë tuaj, djalë i ëmbël. Ai i pëlqen për të pirë por nuk e teproj dhe ai tenton të pëlqen muzikën shumë të rrjedhë, Televizor, etj … Ide e gabuar në lidhje me djalë-fqinj është se ai është i gjithë ëmbëlsi dhe dritë e cila është ndoshta e pavërtetë. Ata mund të papritur ju. Nuk është ndoshta një anë shejtan aty që ata të tregojnë vetëm për ju në privat. Shpresojmë se në dhomën e gjumit për hirin tuaj! Le të jetë vetë dhe nuk përpiqet për të ndryshuar që ata janë, por në qoftë se ju mendoni se ata janë të fshehur pas imazhit të tyre të sigurt dhe të mos lejuar veten e tyre të vërtetë në sferën siç është ndonjëherë rasti me shumë djemtë-fqinj pastaj butësisht të inkurajuar ata për të bërë këtë duke u treguar atyre se ju pëlqen reales ata dhe që do shumë. Por nuk do të shtyjë shumë e vështirë, sepse ajo duhet të jetë bërë në ritmin e tyre si ajo është e vështirë për të le të një të vetë atje.

budalla

Nerdy Man

Budalla është e ngjashme me tip të lartë ballë në kuptimin e ditur shumë gjëra të panjohura. Megjithatë budalla tenton të pëlqen ajo që u pëlqen në krahasim me simpati gjëra për të treguar apo për të treguar se si inteligjente ata janë. Dhe shpesh ato gjëra errët nuk janë të gjithë të shtresës së lartë dhe të duhur. Budalla është shumë e vërtetë dhe paraqitjet nuk janë të gjitha që rëndësi. Ka forma të ndryshme të nerds nga rrokut për hippies të Whovians (Mjek i cili tifozët) dhe tifozët sci-fi. Ata janë njerëz shumë interesante, por janë kaluar shpesh gjatë sepse njerëzit mendojnë nerds janë të dëshpëruar për romancë e cila është një keqkuptim të përbashkët. Nerds janë si picky si kushdo tjetër dhe dashuri për të gjetur bisedë të mirë në një partner. Nuk ka tendencë të jetë një lodhje për budalla sepse shpesh nerds janë vënë poshtë në të kaluarën. Çdokush i perceptuar i ndryshëm nuk kanë shumë për të vënë me aq gjetjen e një pikë të besimit mund të jetë e vështirë. Zakonisht nerds kanë tendencë për sot Nerds të tjera për shkak se ata janë të kënaqur qenë me ta, por në qoftë se ju mund të provojë se ju jeni mendje hapur kjo mund të çojë në një interesante, argëtim, marrëdhënie të butë dhe të bukur.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio