Si për të tërhequr grua e ëndrrave tuaja

Rifreskimi i fundit: korrik. 06 2020 | 5 min lexuar

Unë jam një grua, një grua që vazhdoi të shumta datat me burra, prapa në ditët e mia takim. Pra, unë kam për të parë një shumë të sjelljeve të ndryshme, idetë dhe qasjet në takim. Unë jam duke shkuar për të ndarë me ju lugë brenda në lidhje me atë që me të vërtetë punon për burra takim gratë, dhe gjithashtu çfarë për të shmangur si sëmundje epidemike kur ju jeni atje në një datë apo komunikuar me një grua.

Sigurohuni që ju Praktika Këto Ndërtuesit Tërheqje

Romance të saj – Ne gratë bëhen të tërhequr për një njeri me anë të ndjehen të lidhur, kjo është pak e ndryshme nga se si funksionon për shumicën e njerëzve unë besoj. Pra, ne mund të takoni një njeri, dhe nuk ndjehen të tërhequr në të gjitha, megjithatë pas kaluar kohë me të, ai mund të na fitojë mbi dhe ne plotësisht të bien për të. Kjo ndodh GJITHA kohë. Pra përdorni këtë. Romance të saj. Mos u shqetësoni për gjoja modës së vjetër – Unë nuk e di e një gruaje të vetme që nuk do të ndjehen të mahnitshme kur një burrë kujdeset që të jetë romantike me të. Ajo do të vini re përpjekje shtesë që ju të shkoni në, lule, duke tërhequr prapa karrige e saj, marrjen derën dhe kështu me radhë. Edhe nëse në kokën e saj ajo beson që ajo të jetë e modës së vjetër, në zemrën e saj ajo vetëm do të shkrihen, dhe që është aty ku është e rëndësishme për ju që të ketë një efekt!

Oferta për të paguar - Kjo me të vërtetë lidhjet në me lart. Çfarëdo var-ups ju keni për pagimin unë sugjeroj që ju rënia e tyre dhe paguaj faturën në qoftë se ju doni të bëni një përshtypje të mirë. Dëshironi të dini pse? Lexoni artikullin tim në lidhje kush duhet të paguajë në një datë të parë.

Kompliment e saj (por jo shumë) - Një të vogël, kompliment i vërtetë shkon një rrugë shumë të gjatë për të bërë një grua të ndjehen mirë, dhe mund të shkrihet edhe zemrën më të ftohtë. Por kini kujdes e mbi-bërë atë. Ju mund të vijnë të gjithë si i pasigurt nëse çdo fjalë tjetër nga goja juaj është një kompliment.

Përdorni argëtim për të thyer akullin - Dating mund të jetë një përvojë e tensionuar ndërsa ju jeni duke marrë të dini atë aq të thyer akullin duke planifikuar duart diçka mbi dhe argëtim, në vend se të tensionit të mbushur data bar apo darkë e cila mund të kthehet më shumë si një intervistë për punë! Shko këtu: ide unike takim për disa ide të mëdha dhe lexoni këtu: të planifikuar një datë të parë të mahnitshme për të gjetur se si për të ndërtuar lidhje të.

Build tensionin - Ndërtesa Tension dhe përshkallëzimi seksuale janë provuar dhe teknikat që kanë kohë që janë përdorur nga njerëzit për të rritur tërheqjen me një grua që donte testuar. Kjo nuk do të thotë që ju të bëhet një e keqe sex, megjithatë pak e fun, flirtim i gjallë mund të gjëra me të vërtetë e nxehtë deri. Ngacmim është një tjetër mënyrë e madhe për të ndërtuar kimi seksuale sa kohë që ajo nuk është e zmadhuar. Unë një herë datë një djalosh i cili përdoret kjo si rrugën e tij kryesore për të bashkëvepruar me një grua. Në fillim ajo ishte fun, por pas një ore ose dy ajo ishte e thjeshtë rraskapitës. Edhe, pjesë e ndërtimit të tensionit është për të ruajtur jetën tuaj dhe pavarësinë, madje edhe kur ju po bien për një grua.

Shmangni këto gabime Dating

Duke qenë whiney - Njerëzit të cilët ankohem tepër për gjëra janë një kthesë të tillë off. Seriozisht. Unë jam i sigurt që ju mund të lidhen në qoftë se ju e dini që dikush moans gjithë kohës. Ju mund të mendoni se nuk jeni ju, megjithatë, vetëm shikoni në se. Ndonjëherë ne ankohem dhe ankohem edhe pa e kuptuar. A ju pëlqen të ankohen me bashkëshortet tuaja? A ju ankohem për: moti, puna juaj, gjendja e ekonomisë, Data e ju gra? Shanset janë në qoftë se ju bëni atë me miqtë tuaj atëherë ju bëni atë kur ju jeni takim, dhe kjo mund të vihet seriozisht një grua off. Bëhuni të vetëdijshëm për atë që ju jeni duke folur në lidhje me datat tuaj, dhe gjuha që përdorni.

Duke treguar pasiguri të madhe - OK kështu që ne të gjithë kemi disa pasiguri, dhe unë nuk jam një për bisedoni për emocion, megjithatë një datë të parë nuk është vendi për të ajrit pasigurinë tuaj në lidhje me nëse ju jeni tërheqëse për seksin e kundërt, sepse unë ju siguroj se ju nuk do të jetë në qoftë se ju bëni atë! Gruaja i rastësishëm mund të gjejnë të endearing megjithatë se do të ishte një pakicë serioz. Për shumicën e femrave ky do të duhet të na rrjedhshëm të ftohtë. Unë një herë datë një djalosh i cili filloi duke i kërkuar mua nëse kam menduar se ai ishte tërheqës në datën e parë, dhe mënyrën se si ai e ka më tregoi se po vinte nga një vend i pasigurisë. Ai nuk do të heq dorë. Ai e mbajti duke i kërkuar mua, nuk kam gjetur atë tërheqës? Dhe pastaj ai filloi duke thënë se nuk kishte asnjë pikë dating nëse unë nuk e kam gjetur atë tërheqës dhe ai mori mjaft qesharake në lidhje me të. E vërteta është që unë isha ende duke e bërë deri mendjen time si unë ndjeva (mos harroni tërheqje punon ndryshe për ne gratë) megjithatë me çdo kohe ai përmendi ajo tërheqje im u rrëzua. Efektivisht ai foli veten jashtë për të marrë një datë tjetër. Puna jashtë çështjet tuaja në terapi, ose në shtëpi me veten, jo në datat tuaja. Gjithashtu vini re - pasiguri dhe emocionet janë të ndryshme!

Bitching për ish tuaj - Kjo për mua është një prej autorëve më të keq dhe kjo do të vënë mua off një djalë të mirë shpejt se çokollatë shkrihet në një ditë të nxehtë. Në rregull, kështu që ish juaj mund të ketë qenë më e madhe * b tch në të gjithë botën, dhe la të thyer zemre me pesë fëmijë për të sjellë deri, por gruaja ju jeni takim nuk e dini ju ende. Nëse ju filloni të keqe mouthing ish tuaj ajo do të lidhen më shumë në ish tuaj se për ju. Gjithashtu ajo do të shqetësohen për gjykimet që ju do të bëjë rreth saj. Duke e çuar deri ex-së më herët në takim është vetëm formë e keqe dhe krejtësisht të panevojshme (në të vërtetë unë të bëjë një rast të mirë për të mos sjellë ish-së në marrëdhënien tuaj ndonjëherë!) Ajo që ka rëndësi është që ju jeni TANI, me lady para jush.

Duke pasur ups mëdha Hang (këto duken si flamuj të kuq për ne!) - Shih të gjithë lart. Ups Hang gjithashtu mund të përfshijnë ranting rreth datave të tmerrshme që keni qenë në, ankuar se ajo nuk e ka thirrur sepse kjo ju bën të ndjehen të pasigurt, slagging jashtë të gjitha datat që ju keni qenë në, moaning për paguajnë faturën etj. Është koha për të vënë pantallona të mëdha tuaja djalë në. Ndonjëherë jeta mund të shihni të padrejta, por në qoftë se ju doni të merrni përpara në lojë takim ndonjëherë ju vetëm duhet të thith atë! Përndryshe ju do merak vetëm në vetë lëngjet tuaja. Unë shpresoj që ju të zgjidhni për të marrë nga atje, drop Hang-ups dhe vetëm të gëzojnë takim për argëtim, paparashikueshme, dhe nganjëherë përvojë çmendur ajo mund të jetë.

Dhe në fund ...

Harrojeni gjithë lart dhe vetëm të veten! - Po unë me të vërtetë kam vetëm të them se. Mësoni dhe pas listat e udhëzimeve ndonjëherë mund të bëjnë të ngurtë dhe të panatyrshme në datat tuaja. Kështu, ndërsa ajo është e madhe për të lexuar këshilla dhe mendoj mirë atë mbi të lejojë që ajo të fundosej atë, mos u bëni merak për marrjen e atë të përsosur. Merrni të gjitha këshilla dhe daton si një udhëzues jo si një domosdoshmëri absolute. Provoni gjëra për veten tuaj dhe mbi të gjitha mos harroni të thjesht të pushojnë dhe të argëtohen!

 


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio