Si të jenë të Date-Sexy Duke përdorur shqisat tuaja Five

Rifreskimi i fundit: Jan. 16 2021 | 2 min lexuar

Stereotipi për një grua sexy është një pin-up vajzë me kthesa çmendur veshur vetëm në disa pjesë të veshje. Megjithatë, ka më shumë për të qenë sexy se vetëm baring lëkurës dhe të kesh bel, Zemrat, dhe ijet e një modeli. Kur ata thonë se ajo që ju mendoni të bëhet, ata janë të drejtë. Në qoftë se ju ndiheni të shëmtuar, trupi juaj ka tendencë të harkut në një hark dhe kreu i juaj mund të pohojnë në mënyrë të vështirë, ndoshta duke u përpjekur për të fshehur fytyrën tënde. Por kur ju mendoni se ju jeni e bukur dhe sexy, Qëndrimi juaj është më e mirë, ju ecni më shumë besim, dhe ju kanë tendencë për të kapur më shumë vëmendje. Pra, si nuk bëhet sexy para një datë? I thjeshtë. Le të pesë shqisat tuaja të punojnë për ju.

Pamje

Siç shkon duke thënë “sytë janë dritaret e shpirtit”. Direct kontaktin me sy mund të jetë shumë i fuqishëm kështu që më mirë të sigurt peepers tuaja janë të sexy mjaftueshme për të ia ngul sytë në. Trim vetullat dhe për të hequr çdo flokët i humbur. Kjo mënyrë, data juaj nuk do të ndonjëherë duan të marrin sytë e tij off e juaja.

Erë

Nëse ju doni të jenë të sexy, ju keni marrë për erë sexy. Zgjedhja e një aromë mund të jetë një sfidë mjaft. Nëse ju jeni në një dyqan për të testuar disa aromat, sigurohuni që ju nuk jeni të veshur asnjë. Kjo mënyrë, ju mund të vërtetë të marrë në scents ju përpiqeni, kështu, duke e bërë më të lehtë për të vendosur mbi një aromë. Edhe, mos e shuajnë veten me shumë para për të një datë. Spray mjaftueshme që data juaj do të jetë në gjendje të marr parfum tuaj nga e gjithë tabela, jo nëpër dhomë.

Shije

Një nga aphrodisiacs popullor është gocë deti. Më shumë se aftësia e saj për të rritur makinë seksuale, lloje të caktuara të përmbajnë një shumë të zinkut, e cila është e dobishme për njerëzit me lëkurë me vaj. Një trajtojnë sexy dhe romantike për ndjenjën tuaj të shijes janë luleshtrydhe. Jo vetëm që është një fryt sexy për të ngrënë me çokollatë, ajo gjithashtu ndihmon zbardh dhëmbët tuaj për një buzëqeshje sexy se data juaj nuk do të jetë në gjendje për t'i rezistuar.

Dëgjim

Muzika është një mënyrë e madhe për të vendosur humor dikujt. Nuk janë këngët që e bëjnë ju të shkoni nga “vajzë në vendin fqinj” në “i zjarrtë perëndeshë seksi”. Nëse keni nevojë për një nxitje shtesë për të ju japin besim të mjaftueshëm para takimit datën tuaj, dëgjuar këngët si “Girl Naughty "nga Beyonce, “Buttons” nga Pussycat Dolls, apo ndonjë gjë që sjell perëndeshën tuaj të brendshme jashtë.

Prek

Më shumë se një trup sexy, është e rëndësishme që të keni lëkurë të sexy. Mbajtur lëkurën tuaj hydrated është vendimtare për ta mbajtur atë të zhdërvjellët dhe të butë në të prekur. Pini shumë ujë dhe gjithmonë të aplikoni locion pas dush tuaj. Nuk ka asgjë në lidhje me sexy thatë, lëkurë chaffed.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2021 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio