How To Kiss Via Zodiac Sign

Rifreskimi i fundit: Mar. 28 2020 | 3 min lexuar

Puthje e parë që ju keni me dikë është një nga momentet përfundimtare në një marrëdhënie nis të lulëzojë, dhe diçka dy prej jush do të kujtohet gjithmonë. Nëse ju keni një puthje e keqe e parë, atje zakonisht nuk është ndonjë shërohet nga se. Lexo më për të parë se si ju duhet të puth datën tuaj për herë të parë:

Aries

Kur ju së pari të puth një Dash, ju zakonisht nuk duhet të shqetësohen për të shkuar shumë shpejt ose duke pritur për momentin e duhur. Nëse ju doni të puthur ato, bëjë atë pa hezitim. Ata vlerësojmë ju kapjen e momentit dhe duke qenë i drejtpërdrejtë. Bëni të nxehtë dhe i pasionuar. Edhe pse ju duhet të dini, ata ndoshta do të puth e parë.

Demi

Kur ju së pari të puth një Demi, ju doni të prisni. A nuk e bëjmë atë sa më shpejt, dhe nuk e bëjnë puthje e nxehtë dhe i shpejtë. Kjo shenjë preferon një të djegur të ngadaltë, kështu bëjnë të kaluar. Ata nuk do të marrë frenat, kështu që ju do të duhet të. Stroke ose puth qafën e tij para se të puth buzët e tyre të vërtetë të marrë ato duke shkuar.

GEMINI

Kur ju së pari të puth një Binjakët, tregoni atyre që ju doni të puthur ato i parë. Kjo shenjë përgjigjet fjalëve më mirë se çdo tjetër. Pëshpëritje seductively në veshit të tyre, pastaj bie në grep në të. Kullosin armët e tyre apo të mbajë duart e tyre (të dy sunduar nga Binjakët). Disa Geminis do të hidhem parë, por ata janë zakonisht të gjithë flirt dhe jo kërcim, kështu që ju do të keni për.

KANCERI

Kur ju së pari të puth një Cancer, ju duhet të dini se ata janë tradicionale dhe pëlqen rrethinat rehatshme, kështu që të bëjë atë në fund të datës në pragun. Kur ju puth ato, mbajë ato në duar në mënyrë që ata të ndjehen të sigurt dhe të sigurt. A nuk e le të shkojë në një kohë të gjatë, dhe nuk do të jetë i çrregullt.

LION

Kur ju së pari të puth një Leo, e bëjnë atë aq dramatike sa ju mund të. Kjo shenjë do që jeta të jetë si një film, dhe do të jenë të pakënaqur me diçka konvencionale dhe i mërzitshëm. Puthje ato nën dritë të hënës, në shi derdhje, ose në mes të rrugës. Bëni të pasionuar dhe të tërheqë atë jashtë.

Virgjëresha

Kur ju së pari të puth një Virgjëresha, kontrolloni frymën tuaj paraprakisht. Në qoftë se ju shkoi në darkë, goditi banjo para se të nisej për të bërë asgjë të sigurt është mbërthyer në dhëmbët tuaj dhe ju mund të pop një nenexhik ose përdorni gargarë. Asgjë nuk do të kthehet të tyre më shumë se puthjeve një gojë të pista. Praktika teknikë të mirë, sepse ata me të vërtetë e di stuff e tyre.

PAGE: 1 2


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio