Siguria anëtar është prioriteti ynë kryesor

Rifreskimi i fundit: tetor. 25 2020 | 2 min lexuar

Siguria Online është gjithmonë në ballë të mendjet tona, kështu që ne të kërkuar për të ju kujtoj për çdo gjë që bëjmë për të mbajtur anëtarët tanë të sigurt dhe ju siguroj se ne jemi të angazhuar për të siguruar ju me të sigurt të mundshme përvojën online dating.

Këtu është ajo që ne bëjmë…

Investoni në industri-udhëheqëse teknologji anti-scammer

Teknikat scammer janë duke u bërë më të avancuar dhe gjithnjë e më e vështirë në vend. Por ne jemi duke bërë gjithçka që mundemi për t'i mbajtur ata larg.

Ne kemi qenë duke përdorur Scamalytics teknologjisë anti-scammer për 2 vjet tani. Të dhënat Aksionet mjet scammer në të gjithë industrinë e online takim dhe ndihmon ekipin tonë të moderatorëve të trajnuar përhershme spot dhe largimin e tyre nga DateMyPet.com edhe para se të ndikojnë në anëtarët tanë. Scamalytics edhe auto-zbulon përhershme dhe heq bots, si dhe sigurimin e ekipit tonë me "nën kapuç" informacionin që nuk është e dukshme për syrin e njeriut.

Armatosura me këtë njohuri, ekipi ynë shërbimin e konsumatorëve janë të vendosur mirë në vend trendet scammer dhe largimin e tyre të shpejtë.

Trajnimi i vazhdueshëm për ekipet tona të shërbimit të klientit

Ne jemi një nga kompanitë vetëm në industrinë e me vetë në shtëpi ekipin tonë të shërbimit të klientit, me ekipe të përkushtuar mbështetëse anëtar për moderim dhe kujdesit të konsumatorëve. Ekipi ynë i 60 punë 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, 365 ditë në vit për të siguruar në kohë-zone kujdeset për anëtarët tanë të gjithë botën.

Ne të mbajë klient i rregullt dhe i vazhdueshëm fokusuar trajnimit, me qëllim që të përmirësojmë vazhdimisht shërbimet tona dhe për të siguruar sigurinë e anëtarëve tanë.

herë të shpejtë moderim

Ekran ynë trajnuar ekipi moderim të gjithë përmbajtjen user-generated ta konfirmoj profilet e paraqitur janë të vërteta. Kjo përfshin fotografi analizuar, profilet, hyra ditar, video dhe mesazhet e para private për të siguruar kriterin e kualifikimit për anëtarësim janë plotësuar për vend individual ose rrjet.

Për të mbajtur herë moderimit në maksimum 10 objektiv minuta, ekipi ynë moderimit kanë shikueshmëri të qartë të kohës miratimit në mënyrë që ata mund të monitorojnë punën e tyre gjatë ndërrimit të tyre. herë Moderimi janë aktualisht në një mbresëlënëse 7.5 minuta!

trajnerë Dating ofruar mbështetje dhe këshilla

Si dhe sigurimin e cilësisë së lartë të kujdesit të konsumatorëve për të gjithë përdoruesit tanë, ekipi ynë të veprojë si takim trajnerë, duke ndihmuar anëtarët të cilët luftojnë me aspektin teknik, ose që janë në internet daters pak përvojë për të marrë maksimumin e përvojën e tyre takim.

Ekipi i kujdesit ndaj klientit japin këshilla se si për të krijuar një profil që të arrijë rezultate të mira, se si të qëndrojnë të sigurt dhe çfarë të presin, kur takim online.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio