Duhet Dashuria Dogs : Treshe New On Life

Rifreskimi i fundit: tetor. 21 2020 | 6 min lexuar

Vëllai im Michael ishte duke qëndruar me mua derisa martesa e tij e mori në rrugë të mbarë.

“A nuk ju Molly njeri i llastuar atë, Sarah,” babai im tha. “Vetëm t'i japë atij tre shesheve në ditë dhe të sigurohemi se ai ka një këmishë të kollarisur të bardhë të veshin në zyrë.”

“Nëse ai aq shumë sa duket në një shishe birrë, fsheh telefonin e tij celular,” motra ime Carol tha. “Mos, në asnjë rrethanë, le të dehur dial Phoebe. Ajo ishte një magjistare me një kapital B kur ai u martua me të, dhe ajo do të jetë një magjistare me një kapital B kur kemi gjetur zëvendësimin e saj.”

“Pse Michael duhet të rri në shtëpinë tënde?” motra ime Christine tha. “Ne kemi mjaft hapësirë, dhe nuk ka shkelje, por kjo është kështu jo e drejtë në mënyrë që ju gjithmonë keni për të pushtoj atë.”

Duhet Dashuria Dogs - Data My PetPas muajsh, ndoshta vite, e duke u përpjekur për të mbajtur martesën e tij së bashku, ndërsa ai jetonte në shtëpi, Michael shpresuar se mungesa do të, në të vërtetë, të bëjë zemra Phoebe-së rritet fonder. Kështu ai shkoi jashtë dhe tani ai e dëboi vajzat e tij, Annie dhe Lainie, për irlandeze vallëzimi hap në mërkurave pas shkollës dhe i mori jashtë për darkë më pas. Ata gjithashtu kaloi çdo fundjavë me të.

Me ne.

Në shtëpinë time.

“Sa më gjatë mendoni se do të jetë?” John Anderson më në fund e pyeti. Kjo dukej një pyetje të arsyeshme nga njeriu që e kishte bërë im tjetër i rëndësishëm.

“A deri ngrin ferr mbi të duket shumë pesimist?” Unë u përgjigja.

Pas një fillimi të vështirë drejt marrëdhënieve tona, John dhe unë e kishte ndarë gjashtë muaj dating begatshme. Ne ishim tani në thelb në pritje. Unë veten ndonjëherë në mes të natës në qoftë se ne do të përllogaritur pikët lumturi të mjaftueshme për të marrë me këtë. Dhe nuk e lumturi kanë një afat? A do të skadojë e neglizhencës para se ne mund tifoz flakët përsëri në baza të rregullta?

Sonte, vëllai im Michael dhe unë u nisi përsëri në shtratin tim. Vlerë e një jave nga këmisha kollarisur bardhë në qese pastrimit të thatë qenë vënë mbi rutine tim. Dy shishe bosh të birrës Sam Adams rrethuar një gjysmë-ngrënë djathë pica në tryezë e ulët. Unë kam qenë një motër e mirë.

I burped.

“I mirë,” Michael tha.

“Falënderim,” Unë i thashë.

Gjatë fundjavës, Michael dhe Annie dhe Lainie dhe unë e kishte tërhequr poshtë shkallët e mia rakitik vjetra papafingo dhe shkuar në një gjueti për lodra. Mbesat e mia nuk ishin tepër të impresionuar me gërmadha të fëmijërisë sime dhe ishin kthyer në katin e poshtëm dhe të humbur në lojëra të telefonit celular në asnjë kohë. Me sa duket vëllai im ndjehet ndryshe, sepse tani ai ishte duke luajtur me Rritje kukull tim Up Skipper.

“Ajo është dy kukulla në një, për dy herë sa më shumë argëtim!” Unë recituar në imitimin tim peppiest e komerciale 1970.

Skipper ishte motra e vogël Barbie. Ashtu si Doublemint e fëmijërisë sonë që kishin qenë të mbrojtura si dy, dy, Dy mints në një, ky version i kapiten të vërtetë ishte dy kukulla në një. Kur ju së pari e pa, ajo duket të jetë një flokëverdhë pak nxënës ëmbël shkollë fillore. Por në qoftë se ju ndërruar krahun e saj të majtë prapa, ajo në fakt u rrit gjinjtë e drejtë para syve tuaj.

Ndërsa në qoftë se trupi i pamundur Barbie nuk e kishte dehur mua deri mjaft në vitet e mia formues. Falë rritje Up kapiten, Unë do të shpenzuar të paktën një vit i jetës sime prepubescent sillen krahun e majtë prapa si një backstroker një-armatosur ndërsa unë u gjunjëzova pranë shtratit tim duke thënë lutjet e mia natë. Pas duke i kërkuar Perëndisë për të bekuar mami dhe Dad dhe tre vëllezërit e mi dhe dy motra dhe të gjithë fëmijët e uritur në Kinë, U luta për boobs, më e madhe se motra ime Carol-së, që ishte dy vjet më të vjetër dhe, kënaqur Perëndinë, mbërritur para se motra e mi shtatëmbëdhjetë muaj më i ri Christine-së ka treguar deri.

“Ne duhet, ne duhet, ne duhet të rritet bust tonë,” Michael tha pranë meje të gjitha këto vite më vonë si ai pompohet në rritje krahun e majtë Up Skipper-së lart dhe poshtë. Gjinjtë e saj u shfaq dhe u zhduk në kohën e përsosur për të psal tij.

“Trokas atë jashtë,” Unë i thashë. Kam arritur për kukull tim të vjetër.

Michael yanked e saj larg. “Kush është gonna të bëjë me mua?”

“Dërgo atë për mua,” Unë yelled si unë lunged për kapiten. Zakonet e vjetra vdesin vështirë dhe gjithçka që, por ajo ishte me të vërtetë e mahnitshme mënyrë vëllezërit e mi dhe motrat dhe unë mund të kthehet në veten tonë të fëmijërisë në një nanosecond.

Një leh me zë të lartë më bëri të kërcejnë. Nënë Tereza, St humongous Michael. Bernard, i cili ishte duke qëndruar gjithashtu me mua deri Phoebe humbura saj ose deri ferr ngriu mbi, grabbed rritje Up kapiten.

I bërtita.

Michael u hodh në këmbët e tij. “Nënë Tereza, heq dorë.”

Nënë Tereza mbajti krahun e majtë Skipper-së në mes të dhëmbëve të saj si ajo tundi kokën e saj në disa pre-vrasjen ritual të lashtë ajo nuk e kishte evoluar mjaft përtej. Zemrat kukull u shfaq dhe u zhduk me çdo tronditje.

Unë u zhvillua në kuzhinë dhe grabbed bubi trajtojnë jar. I mbajtur nga një biskotë kockave-formë.

Nënë Tereza u shfaq për të ngritur një vetull.

I vënë e parë trajtojnë në dysheme dhe mori një të dytë nga jar.

Ajo i dha rritje Up kapiten tjetër shkundur.

“Gjobë,” Unë i thashë. “Por paralajmërimi i drejtë, Unë jam vizatim në linjë në tre.”

Nënë Tereza vendosi rritje Up kapiten butësisht në dysheme dhe i mbledhur tri trajton e saj.

“Vajzë e mirë,” Michael tha.

“Kjo është e diskutueshme,” Unë i thashë. I kap time kukull pallavra-i mbuluar dhe filloi fshirje e saj në xhinse e mia. I rishqyrtohet dhe grabbed një pecetë pica.

“Këtu, Unë do të merrni atë,” Michael tha.

I dorëzoi rritje Up Skipper dhe pecetë dhe plopped poshtë në shtrat.

Michael mbaruar grooming rritje deri kapiten dhe ishte kthyer në ritmikisht pompimit krahun e saj të majtë.

E dija se ishte një thirrje për ndihmë. I njohur detyrën time motre. Unë do të marrë mendjen e tij off Rritje deri kapiten, atëherë unë do të të marrë mendjen e tij jashtë Phoebe. Unë do të të ndihmojë atë të kuptojë martesa e tij ishte e gjatë dhe të ndihmojë atë në të lundrimit divorcin e tij ndërsa përpiqet për të mbajtur ndikim negativ në Annie dhe Lainie në minimum zhveshur. Dhe atëherë unë do të gjej atë një ndeshje më i përshtatshëm. Sa më shpejt që kam marrë që të gjithë në katror larg, John Anderson dhe unë do të udhëtim jashtë në muzg të hareshëm së bashku.

“Unë mendoj se unë do paketë atë në,” Michael tha. “A doni mua për të marrë Nënë Terezën nga një herë të vetme më shumë, ose mund të merrni atë para se kreu jashtë në shtrat?”

Nënë Tereza u përkul dhe lapped faqen time. Unë psherëtiu. “Unë do të marrë atë.”

Michael dha një gjysmë-valë trishtuar. “G'night, Sarah. Natë, Nënë Tereza.”

Ai bëri një hap të pakënaqur ndaj dhomë e miqve.

“Michael,” Unë i thashë.

Ai u kthye. Rritje deri Skipper u përkundur në krahët e tij.

I mbajtur dorën time. “Më jepni kukull, Michael.”

Unë u ul atje për një kohë, kruarje Nënë Tereza në vendin e saj të ri të preferuar, drejtë pas veshit e saj të majtë. Pastaj u ngrita dhe përgjonin vjedhurazi në ish dhomën time mjeshtër, që unë do të shndërrohet në një zyrë dhe ku kam punuar në projekte dhe do të ruhet gjëra shtesë për klasën time.

Unë rummaged nëpërmjet një grumbull Scrapbooks në shelfin e poshtme. I nxorrën jashtë albumin tim dasmës, dusted atë me një dorë, mbajtur atë për një moment. I mbylla sytë dhe u përpoq për foto Kevin, Ish-burri im. Të gjitha unë mund të sjell në mendje ishte një imazh të paqartë e një njeriu të ulur në një vend tualet, flokët e tij të fshehur prapa gazetës, pantallona e tij rreth këmbëve të tij, dera banjo hapur. I wondered nëse Kevin lexuar lajmin e tij në mëngjes në një iPad tani.

Më në fund, Kam gjetur fletoren unë do të mbahen, ndërsa unë u lundrimit skenën takim. Një faqe për secilën nga datat e mia, vlerësuarat me dorë tërhequr yjet dhe flamujt. Pra, shumë flamuj të kuq billowed të gjithë majat e faqeve që ajo dukej si një shitje në një pikë shitjeje e makinave. George nga Hanover, i cili ishte në kërkim të një marrëdhënie një ditë në muaj, Nuk ka strings, ka zotime. Unë do të jetë i, i cili u rrit lakër e tij të jonxhë. Guy duke kërkuar për një grua plus-sized, të cilin unë do të konsiderohet shkurtimisht pjesërisht sepse unë i pëlqente mënyra ai kapitalizohen Grua, por kryesisht për shkak se unë mund të hani shumë. Ray Santia, ish ylli pothuajse hokej Unë do të pothuajse zuri gjumi me. Bob Connor, Babai i një studenti unë nuk duhet të kishte fjetur me.

Kjo ishte një xhungël atje. Poor Michael. Por në qoftë se unë nuk e kam marrë atë nga shtëpia ime dhe në rrugën e tij qejf, para se të dija se unë mund të jetë përsëri atje vetë.

Kam marrë një moment për të rrëqethje në mendimin. Pastaj kam gjetur ad personale motra ime Carol kishte vendosur për mua, regjistruar në qendër të një faqe.

Argëtues, i ndjeshëm, tërheqës dhe argëtim. Mezi 40 DWF kërkon njeri të posaçëm për të ndarë netë me dritë yjesh. Duhet dashuri qentë.

I realizuar takim fletoren time jashtë në dhomë gjallë, së bashku me laps e mi të preferuar të kuqe. I kthyer në një faqe të freskët kolegj-rreshtuan dhe përgjuar gomë kundër dhëmbët e mi, ndërsa unë tweaked ad që i përshtaten vëllain tim.

Ngjyej në të verdhë, i shkëlqyer, thyer por jo përtej riparimit. Handsome shpejti do të DWM me të gjithë flokët e tij kërkon grua të veçantë i cili i plotëson bijat e tij’ standarde të larta. Duhet dashuri qentë të mëdha jargavitur.

(Shtypur me leje nga libri fundit Claire kuzhinierit 'Duhet Dashuria Dogs – Treshe New On Life’ – libër 2 e shitjes më të mirë Duhet Dashuria seri Dogs. Ju mund të gjeni më shumë në lidhje Claire dhe librat e saj në www.clairecook.com)


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio