Drejtimin me Dogs: Lënë pup juaj mund t'ju bëjë të soulmate tuaj

Rifreskimi i fundit: Jan. 22 2021 | 2 min lexuar

Kjo zakonisht ndodh kur ju të paktën presim atë, por ajo nuk dhemb për të bërë një përpjekje kur është fjala për të gjetur dashurinë e jetës suaj. Sigurisht, ju mund të uleni atje duke pritur për burrë apo grua e ëndrrave tuaja për të treguar deri në derën e përparme, ose ju mund të marrë qenin me zinxhir dhe të marrë nga atje. Cila rrugë mendoni se mund t'ju çojë në soulmate tuaj më të shpejtë?

Drejtimin me qen tuaj të preferuar do të mund t'ju çojë në dashurinë tuaj të re. Ndonjëherë të vini re se kur ju jeni jashtë në këmbë ose running me qenin tuaj, njerëz të ndaluar ju dhe të thonë, "Ai është aq [bukur, i madh, me gëzof, miqësor, i ëmbël, budalla] dhe ne të ardhur papritmas bëhet miqësore? Kjo është veçanërisht e vërtetë kur ju keni një miqësore, qen po largohet me ju. Ti nuk e di që ai do të merakosem për gjatë rrugës, ose të cilët ai mund të drejtuar deri në dhe të fillojnë shuplaka. Kushtoj vëmendje të se. Qeni juaj është një gjykatës i madh i karakterit. Nëse ai është i ngacmuar në lidhje me një interes të mundshëm dashurie, ju mund të jetë, shumë.

Duke pasur një qen do të thotë që ju kurrë nuk jeni vetëm. Përdorni se në avantazhin tuaj nëse ju ndjeheni i vështirë për të marrë pjesë në një ngjarje me veten. Duke marrë qen tuaj në një festival në natyrë, për shembull, rrit shanset tuaj për të takuar një dashurinë tuaj të vërtetë - ose në shumë pak, dikush që të rri me të cilët është e bukur dhe e do qenve ashtu si ju bëni. Shumë artit apo muzikë festivale në natyrë, ose ngjarjet në park lokal tuaj, mirëpritur të gjithë miqtë tuaj me katër këmbë.

Një tjetër ide për të lënë pooch tuaj mund t'ju bëjë të dashnore tuaj: të marrë një rrugë të re. Nëse ju zakonisht ecin atë rreth lagjen tuaj, ose së bashku të njëjtën gjurmët, shkoni diku tjetër. Qeni juaj do të duan të eksploruar një mjedis të ri dhe nuhatës të gjitha erë e reja, ndërsa ju të marrë në pamje (I.E. teke të tjera gjatë rrugës). Buzëqeshje në të gjithë ju i përmbushni, dhe le të qen tuaj të bëjë Paraqitjet për ju. Amazingly, kur ju le Rover marrë mbretëron (ose treshe), ai mund t'ju çojë vetëm për të njeriut e ëndrrave tuaja.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2021 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio