Thuaj Jo Për të shurdhër Datat e parë

Rifreskimi i fundit: dhjetor. 04 2020 | < 1

Datat e para Ju fakt do Want To Go On

Ndërtimi i disa kujtime fun me alternativat tona për darkë dhe një film stereotipik.

Lojë Night: Fun me një gotë verë ose dy. Porosit një pizza, gërmoj lojëra të vjetra bordit shkollor nga fëmijëria juaj (mendoj Operacioni, Tornado, Guess Kush?) dhe ju do të habiteni se si shumë fun ju keni!

Kapur një fuzhnjë: Muzikë live largon presionin nga pak. Ju mund të bisedoni larg mbi një pije, por nuk do të duhet të plotësoni të gjithë datë me bisedë të vazhdueshëm.

Zoo / Aquarium: Ka aq shumë për të parë dhe të flasin për. Edhe, në qoftë se ju jeni pak i trembur, shikuar kafshëve është një mënyrë e madhe për të shkundë datën e parë ngathtësi – veçanërisht në qoftë se ju jeni në mbyllje shimpanzeve.

Aktivitetet Aventurë: Challenge veten me aktivitete si rreshtim zip, Segways dhe rock ngjitje. Një ditë fun jashtë që kërkon shumë punë ekipore.

Sparkling piknik: Kjo është pak e një klishe, por kjo është për shkak se ajo është argëtim, romantik dhe rastit njëkohësisht. Zgjidhni një vend të bukur; të dy të sjellë ushqimin tuaj të preferuar dhe një shishe shampanjë - romantike dhe të lira!

Split Dating: Çdo person mendon për diçka për të bërë për gjysmë datës. Në këtë mënyrë ju të dy të mësuar për njëri-tjetrin, si dhe gjëra të përzierje deri pak!

Gjej Date juaj


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio