Sekreti i një Kiss Madhe

Rifreskimi i fundit: shtator. 23 2020 | 2 min lexuar

Kissing është e bukur dhe kur ajo është bërë e drejtë, ndez do të fluturojë dhe ju do të lënë pagojë partnerit tuaj. Por si mund të merrni kissing tuaj në nivelin e ardhshëm? Poshtë, ne kemi zbuluar të fshehtat e një puthje të madhe.

Sekret #1: Vë në lojë
Duke marrë kohë për të vë në lojë para se buzët mbyllje ndihmon për të ndërtuar pritje. Nëse është e mbajnë duart, ledhatues, ose mbështet fërkim, ky kontakt fizik para se të puthur të vërtetë është një sekret që do të ndihmojë të intensifikojë pasion të përbashkët së bashku me thellimin lidhjen tuaj.

Sekret #2: Relax
Kissing, edhe në qoftë se ju janë puthur njëqind herë, mund të jetë mjaft e tortues nervore. Kryesore është që të relaksoheni. Mos harroni të marrë frymë thellë, lehtësuar mendjen tuaj, dhe besoj në veten tuaj.

Sekret #3: Lips
Bëjë gjëra me buzët tuaja të tjera se kissing. Gjiri ose butësisht nibbling partnerët buzët e tua do të jetë i sigurt për të përzënë ata të çmendur me tension seksual. Një tjetër teknikë lip-fokusuar është për të drejtuar majën e gjuhës suaj lehtë mbi buzët e tyre. Kur kissing juaj ka marr, ndryshme presionin dhe shpejtësinë e të puthurat ndihmon për të krijuar eksitim si partneri juaj nuk do të dinë se çfarë po vjen e ardhshëm.

Sekret #4: Veshët, Hundë, Sytë, dhe Qafa
Ndërsa kissing është e përqendruar në mënyrë tipike rreth buzët se nuk është i vetmi vend që ju duhet të përqëndrohet në. Kissing partnerët veshët tuaj, kontrolloj, hundë, dhe qepallat gjitha të ndihmojnë për ta kthyer një puthje të zakonshme në lumturi romantike. Nëse ju doni të hap atë një nivel, provoni me shaka thumbues llapë e veshit dhe qafën e tyre. Ngacmim këto pika të veçanta krijojnë ndjenjat dhe ndjenjat e reja që do të shtojë në pasionin dhe intensitetin e puthur tuaj afërt.

Sekret #5: Emocion
Ndërsa sekretet e mësipërme mund të ndihmojë të kthehet askënd në një kisser madhe, Sekreti më i madh i të gjitha qëndron në gjendjen tuaj emocionale dhe lidhjen me partnerin tuaj. Në mënyrë për të parë fishekzjarre ndërsa kissing, shpirtrat tuaj duhet të flasin me njëri-tjetrin. Duke ndarë tregime intime dhe kujtime, Frika dhe ambicioz, dhe lënë emocionet tuaja të vërtetë tregojnë janë të gjitha mënyra për të marrë marrëdhënien tuaj në një nivel më të thellë. Ndërsa ky i ri, Shteti emocionale do të bëjnë të prekshëm, ky është një rrezik që do të jetë e vlefshme.

Kissing është një mënyrë e mrekullueshme për të treguar dikë tuaj të veçantë se sa ata do të thotë për ju. Me këto sekreteve, ky akt intime mund të transformojë marrëdhëniet tuaja në këtë lidhje të thellë që ju dëshironi.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio