12 Këshilla Për Singles suksesshëm

Rifreskimi i fundit: korrik. 01 2020 | 2 min lexuar

Si e bën atë të ndjehen të jetë një person i suksesshëm i vetëm? Ne të kenë tipare të përbashkëta të fun, guximi dhe rritur vetë-besimit. Ne jemi më shumë të ngjarë të angazhohen në të ardhmen think: kush jam unë do të ketë një darkë me javën e ardhshme? Kush mund të bëj thirrje për pije sonte? Kush është i lirë të bashkohet me mua për një udhëtim minutën e fundit në ishujt? Ne priremi për të lidhur me botën e-at-madh: duke qenë miqtë më të mirë me njerëzit, Partitë dhe vende në vend se duke u mbështetur në një partner apo familje për mbështetje. Harrojeni mërzitshëm, vetëm në shtëpi stereotip i vetëm; ne jemi të angazhuar plotësisht në zhvillimin e vet komunitetin tonë sociale. Ju do të na gjeni në palestër, të Flicks, restorante, dhe duke klikuar në internet, spontanitet tregtare dhe liria për të kënaqësisë së jashtme të serisë. Dhe këtu janë një duzinë duhet-haves se të gjitha teke duhet të zotërojnë për të siguruar suksesin e tyre të vazhdueshëm.

1. Outfit. Ju e dini, kombinim veshje që sjell ngjyrën në sytë tuaj, rrit kthesa tuaj, dhe tregon off pasuritë tuaja një që ju bën të ndjeheni shumë mirë shumë rezistojë!

2. Një krah për të qarë. Gjithkush merr vetmuar. Kujtohet shaka të vjetër që shkon, “Një grua ka nevojë për tre burrat për të përmbushur e saj: Një për të marrë kujdesin e saj. Një për të qenë e mirë të saj. Dhe një tjetër për të folur për dy të tjerë.”

3. Karaoke song. Nëse ju nuk mund të këndojnë, të jetë i sigurt për të zgjedhur një mendje që nuk kërkon katran të përsosur.

4. Një shaka të pastër.

5. Një shaka të pista.

6. Kursime ñ ju Gotta keni kopje rezervë.

7. Qirinj aromatike ñ një mënyrë e madhe për të rifreskuar dhe relaksoheni ju dhe shtëpinë tuaj, dhe hej, të gjithë duket më mirë me qirinj.

8. Feel video të mirë / DVD ñ diçka të pop në në një ditë me shi, ditë cat vdes, ditë ju humbni punën tuaj ose të ketë një luftë me mikun tuaj më të mirë.

9. Talent. Ju duhet të jetë duke shtuar diçka për partinë & pse tjetër miqtë dhe të huaj do të duhet të ju gjatë? Sillni verë të mirë, e di se si për të mashtroj, shtoni bisedë mprehtë.

10. Personalitet & i dukshëm, por ajo mund të kultivohet.

11. Një buzëqeshje e madhe është e lirë dhe ofron tërheqje të menjëhershme!

12. Koktej. Ajo ndez bisedë O dhe nuk do të keni vend të duken të sigurt urdhërimin e një pije të ftohtë në vend se në errësirë ​​ndërsa fumbling me një menu pije?

Sensation njëjës

Mashtrim i madh i partisë. Merrni një lexim palme apo shkrim dore klasë analiza. Kënaqem miqtë tuaj me të reja gjetur talentin tuaj.

Vjedhin Kjo pije: Mojito i mrekullueshëm

Miku im McKinley është Bartender bi-bregdetare quintessential. Ai ka perfeksionuar një koktej që merr atë të ftuar të partive më të mira në këto teke meccas urbane të Manhattan dhe San Francisko. Pse nuk ju të luajnë Bartender në një orë të lumtur në shtëpi me miqtë, ose të miratojë këtë recetë si pije tuaj nënshkrim? Llokoçis deri disa mojo serioz, foshnjë!

McKinley-së Blood Orange Mojito

2 dritë oz rum
1/2 portokalli gjak
Lëng i 1/2 gëlqere
1 sheqer lugë gjelle ose shurup të thjeshtë
Club sode
Gjethe nenexhik

Përdorni një i gjatë, xham i ngushtë. Merrni seksionet portokalli gjak, 5 gjethe nenexhik, sheqer dhe gëlqere lëng; çrregullim në xhami. Shto akull për të mbushur gotë. Për ne rum; llokoçis mirë. Top off me një spërkatje të shëndetshme të sode klubit dhe zbukuroni me gjethe nenexhik më shumë.

Ndjeheni pak i dobët në gjunjë?


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio