Dhjetë Hapat për të pritur një Singles bujshme Partia

Rifreskimi i fundit: Maj. 23 2020 | 4 min lexuar

The #1 ankesa e teke kudo është ku të shkoni për të takuar dikë të ri. Nëse ata janë të 25 ose 65, Teke janë gjithmonë në vëzhgim për vende të takohen anëtarët e gjinisë së kundërt përtej skenës bar. Ndiqni këto hapa për të hedhur një parti ndodh shtëpi dhe të përgatisë terrenin për një teke intrigues skenë.

1. Data: Tubime mesjavë janë prep i madh për argëtim fundjavë. Jep gjallë një shans për të bërë miq të rinj për aktivitetet e ardhshme. Partitë e fundjavës janë 'datë natë’ i teke javës. Jenë të përgatitur për të përmbushur pritjet më të larta për romancë. Parashikim rritur midis gjinive do të rritur bar dhe kimi seksual në partinë tuaj.

2. Ftesë: Email mund de rigueur për turmën e sotme partiake por asgjë nuk mund të ndjehen VIP të një ftese offline porosi për ndërtimin e eksitim. Varësisht nga madhësia e partisë që ju mund të përdorni një përzierje e të dy. Krijo fton të shtypura me elementë intrigues të natës që do të vijnë. Për shembull një Ditë ëmbël e Shën Valentinit, të vendos një kurorë letër ari dhe ftesën e partisë në shkrimin flakë të kuqe brenda kutive të kuqe zemrat petë. Tie me fjongo Wired dhe adresën ndaj individual 'Mbretit’ ose 'Queen of Hearts.’

Shko glam me kutitë e praruar nga dyqan stacionare lokal të mbushur me një nxjerrëse tapash të lira, letër metalike copëtuar, dhe detajet e partive. Të ftojë mysafirë të arrijnë me një shishe libacion e tyre të preferuar dhe 'lëshoj fun.’

Ose për një parti Cinco de Mayo blerë sombreros mini dhe
bashkangjitni një tag që lexon në një anë 'Mos e mbaj këtë nën kapelë tuaj.’ Në anën tjetër të tag, Detajet e partisë print. Nëse ju mund të dorëzojë të japë një fton pak, përdorni cilindrave permasa të plota dhe të ftojë mysafirë të veshin ato për rastin.
Përdorni një shërbim online si Evite.com për të përhapur mesazhin virally për tubime të mëdha.
Mos harroni për të ndjekur me një thirrje telefonike për të marrë një akuzë të saktë mysafir dhe për të përcjellë detaje minutën e fundit.

3. Lista: Kush ya gonna të ftoj. Në varësi të madhësisë së hapësirës dhe përvojën që ju doni të krijoni. Fto numrin hapësirë ​​mban plus 20% për të arritur një dëshirë e fortë të këndshme. Nëse ju përplasem në dikë sytë tuaj takohen dhe ju keni për të thënë diçka. Një entuziast 'Përshëndetje’ është vija më e mirë e shpikur ndonjëherë. Plani për të pasur të ftuar të qëndrojë kundrejt ulen, ajo e bën duke sjellë bashkë lëviz lehtë. A keni diçka të vendosur strategjikisht mbulesë për biseda më intime. Ju nuk doni të ftuar të drejtohet për në dhomë gjumi tuaj për një bisedë më intime.
Mbani numrin e seksit të kundërt si edhe të jetë e mundur, por nuk e theksoj shumë. Mos harroni gratë priren të RSVP herët. Burrat shpesh nuk e bëjnë plane deri minutën e fundit kështu që presin një testosterone rriten dita e partisë. Inkurajoni miq të ftojë miqtë e tyre të tjera të vetme të plotësoni numrat.

4. Scene: Krijo një Valentinit va-va-va-VOOM dashuri fest në hije të zjarrtë të kuqe, vjollcë, ose rozë. Kalo zemrat tradicionale dhe lule. Plotësoni vazo qelqi të mëdha me boas pendë dhe ticklers pendë. Shpërndaj shtypura lojëra të tilla si: 'Gudulis mua', 'Eja Luaj Dress Up', 'Fajësojnë atë në Boa', 'Flirto Like You Mean It’ dhe "Dance Me Mua’ pranë dridhje votives qirinj nëpër dhomë.

5. I.D. i nevojshëm: Bëjë më të lehtë për njerëzit që të takohen – krijuar shënjat flirtues emrin nga butonat bosh shtypura me fraza të mbetet në mendje si "A do ____ për ushqim’ , 'Për një natë Vetëm unë do ______’ , 'Njihuni me mua, Unë jam _______’ "A do të flirtoj për _____’ '_____ Kërkuar njëjtë.’ Kanë ftuar të mbushë boshllëqet dhe shkruaj emrin e tij ose të saj me shënuesve të përhershme. Ose krijoni VIP lanyards kalojë me temë partisë dhe hapësirë ​​për info tyre. A ka detyrë të dyfishtë si një suvenir të madh partiak.
Sigurohuni që të prezantoj mysafirët me njëri-tjetrin sa më shpejt që ata të mbërrijnë frikën n më të madh të teke "Unë nuk do ta njoh askënd.’

6. Fun Faktori: Icebreakers janë kyç. Singles shpesh duket të jetë në një humbje për fjalë kur duke u përpjekur për të angazhuar njëshe të tjera. Dhënë atyre diçka për të folur për. Nëse tema është "Playing Games’ dhe ju dekoroj muret me fletët tornado dhe bordet monopol. Dhe icebreaker kërkon mysafirët për të 'bërë lëvizje të tyre’ duke mbledhur argumentet e lojës nga dasmorët e tjerë.
Ose 'teke Bingo’ ku secili person merr një kartë lojë me fakte interesante rreth të ftuarit e tjerë. Objekti i lojës është për të gjetur personin që i përshtatet përshkrimin në tabelën e. Fituesi mbulon bordit tyre me nënshkrime.

Ose të japë më shumë "tradicionale’ arra dhe bolts lojë një kthesë. Pick up vida assorted dhe Bolts në dyqan lokal tuaj hardware. Jepni edhe grave vida dhe njerëzit e bulonave të shikojnë kaosit dhe kimi rritje si individë të përpiqen për të gjetur ndeshjen e tyre. Fryma e konkurrencës gjithmonë tërheq njerëzit në.

7. Kanali i La Manshit: Krijo një pije nënshkrim. Kjo është një iniciativë e madhe bisedë. Merr ngarkesën dhe shpenzimet e një bar të plotë off ushtrisë. Ju mund të dridhura shpikje që më parë në pitchers. Merrni një koleksion ngjyra e kova lira akull dhe le të të ftuarit të shtoni akull dhe për të shërbyer veten. Të sigurt për të shkruar deri pije kartat recetë për ata që duan të relive mbrëmje në shtëpi. Dhe pas lëvizje të partisë është i sigurt për të përmendur madhështi tuaj Bartending.

8. Food: Bëni vet juaj është një tjetër mënyrë e lehtë për të të jetë zonjë me idetë e ushqimit më të fun. Nëse mysafirët janë customizing kabobs tyre SHISH, përfundon ushqim gisht, ose sundaes akullore, kjo do të thotë më pak punë për ju, dhe më shumë ndërveprim për ta si ata të krahasojnë shënimet mbi krijimet e tyre.
Strategjikisht e vendosur mini-kafshon në të gjithë dhomë janë gjithashtu të madh për teke sjellë bashkë. Edhe në qoftë se ata janë të uritur ata, ata nuk kanë për të thyer një lidhje të madhe në qoftë se një kafshatë e shijshme kurrë nuk është tepër larg. Edhe në qoftë se ata janë ndjerë nevojën për të shpëtuar një bisedë, ata bëjnë një të kandidojë për tryezë ëmbëlsirë në të gjithë dhomën që ata nuk e kanë mostruar.

9. Muzikë: Angazhohen në menaxhim të shëndoshë. Pump lart volumin për të ardhurit e parë. Muzikë do të mbushë hapësirën e zbrazët dhe për të mbajtur të ftuar të hershme nga ndjenja se partia nuk ka filluar ende. Ndërsa numri të rritur të siguruar që ju të kthehet e vëllimit poshtë. Ata nuk duhet të ndjeni nevojën për të konkurruar me muzikë kur bën një përshtypje të madhe.
Kalo te bllokime të ngadaltë në favor të rreh up-tempo. Edhe në qoftë se ata nuk janë vallëzimi një ndikim të vogël në ijet e tyre e bën buzët e të gjithëve të duken më tërheqës dhe i arritshëm.

10. Finale: Sigurohuni që ju keni marrë letër bosh dhe stilolapsa strategjikisht vendosur në të gjithë hapësirën. Nuk ka më keq se më në fund duke marrë atje dhe nuk kanë pajisjet e duhura për të nënshkruar marrëveshjen. Mysafirët tuaj në heshtje do të ju falenderoj për të qenë aq i zhytur në mendime.

Shpërblim: Pas Scene Partia: Jenë të përgatitur me një arë me kanaçe-ju-get-me-e tij apo të saj-mail-numër zë. Vizitorë juaj pa dyshim do të të hedhë në rolin tuaj të ri si mbles. Ju mund të luajnë zyrë postare dhe të kalojë mesazhe së bashku, por nuk e nxjerr mysafirët’ Informacioni personal pa marrë parasysh sa i sigurt je partitë i përkasin së bashku.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio