Këshilla për të Bëhuni një Chick Magnet

Rifreskimi i fundit: Jan. 17 2021 | 2 min lexuar

Si mund të tërheqë gruan e ëndrrave tuaja? Ndërsa kjo mund të marrë djemtë më një kohë të gjatë të mbushur me gjykimet dhe gabime, ne kemi përpiluar një listë të këshilla në mënyrë që ju mund të bëhet një magnet zogth dhe për të gjetur gruan tuaj të ardhshëm.

Majë #1: Refuzimi nuk është gjithmonë një refuzim i vërtetë
Supozoni se ju i përmbushni një grua të bukur, filloj një bisedë pastaj ju të gjeni se ajo ka një të dashurin. Ndërsa djemtë më do të marrë atë si një shenjë të kthehet rreth dhe të lënë, ju në të vërtetë nuk duhet të. Kjo nuk është një shenjë e refuzimit as nuk është një tregues se ajo nuk është e interesuar. Nëse biseda rrodhi pa probleme me qesh dhe buzëqeshje, marrë ato si shenja tuaja. Një njeri që me të vërtetë e ka zotëruar artin e tërheqjen e grave është e vërtetë dhe e di se një gratë të mira kur ai e sheh atë. Vetëm për shkak se ajo është aktualisht i padisponueshëm nuk do të thotë që ju kurrë nuk do të ketë një shans. Kjo është mundësia juaj për të qenë atje për të,. Disa nga marrëdhëniet më të mira dhe martesave të fillojë përmes miqësisë.

Majë #2: Dal
Qëndrimi jashtë nga turma është vendimtar në skenën takim. Ka shumë njerëz duke thënë të njëjtën gjë dhe flirtim në të njëjtën mënyrë si ju,. Pra, si ju dal? Vijnë të gjithë si i sigurt, jo kryelartë. Të jetë e vërtetë dhe të gjetur se interesat dhe hobi që ju të dy të ndarë. Dhe së fundi, të jetë unike veten. Nëse është e menduar të jetë, duke qenë ju do të tërheqë gruan e duhur.

Majë #3: Bëni një Connection
Duke rënë dakord për çdo gjë që del nga goja e një gruaje, së bashku me të duke rënë dakord me të gjitha pikëpamjet e saj dhe opsionet nuk është mënyra për të fituar mbi një grua. Gratë asnjëherë nuk janë në kërkim të një njeri i cili pajtohet me çdo gjë thotë ajo. Ne si një sfidë. Debatimi pikëpamje të ndryshme, Opinionet, Interesat, dhe pasionet ndihmon për të formuar një lidhje thellë. Një grua është në kërkim të një lidhje të ndershëm me një burrë.

Majë #4: Forcë
Gratë përpiqen të një shoku që është i fortë dhe mban një pozitë më të lartë të dy emocionalisht dhe mendërisht. Ndërsa disa njerëz ndjehen si në qoftë se ata nuk mund të tërheqë një grua për shkak se ata nuk kanë para, një punë të madhe, apo status të lartë social, që nuk është e vërtetë. Gratë janë tërhequr për një njeri me karakter të fortë dhe që e di atë që ai dëshiron. Por mos misconstrue këtë forcë. Për një njeri që mban forcën e vërtetë nuk ka frikë për të treguar anën e tij të ndjeshme dhe romantike.

Majë #5: Mbylle marrëveshjen
Shumica e njerëzve të bien në zonën e mik si ata nuk e dinë se si për të mbyllur marrëveshjen. Pa nënshkrimin e marrëveshjes, ju së shpejti do të jetë i njohur si mik i dashur dhe i dashuri djalë, dhe për fat të keq ky status do të jetë e vështirë për të hequr qafe të. Guys mund të merrni anën e gjurmuar dhe miss mundësi të përkryer për të bërë një grua e tyrja thjesht sepse ata nuk e dinë se çfarë duhet të bëni. Duke qenë pak agresive së bashku me zeroing në shenjat kryesore të një gratë dërgon ju do të ndihmojë për të mbyllur marrëveshjen.

Duke mastering këshilla më lart, ju me siguri do të jetë në rrugën tuaj për të tërhequr grua e ëndrrave tuaja.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2021 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio