Dëshironi për Takon Gruaja juaj Dream? Mëso Nga milingonave

Rifreskimi i fundit: Jan. 25 2020 | 2 min lexuar

Sa herë ka kjo ju ka ndodhur? Shoku juaj dhe ju jeni duke qëndruar në një bar dhe ju të shihni një grua tërheqëse. Ju e quani zar dhe pastaj dështojnë për të dalë me një linjë. Ju mund të ndjeheni që gruaja dëshiron të dëgjojë linjën por pastaj, mirë, ju jeni gjuha lidhura. Në vend të të qenit në gjendje për dysheme grua ju deri në fund duke u floored nga mikun tuaj, "Cat got gjuhën tuaj?"

Çdo njeri ka pasur pjesën e tyre të dëshirë e fortë në shkollë. Në jetën tuaj too nuk ishte kjo vajzë që ju do të duan të bëjnë aq shumë me - të marrë atë jashtë, të shkojnë në kinema, mbajë duart dhe në përgjithësi kanë një kohë të madhe. Por ju kurrë nuk do të mund të përmbledhur guximin - ose ju menduar ju nuk jeni mjaft të mira ose ju gjithmonë do të shoh gruan tuaj ëndërr në krahët e shkollës Adonis. Dhe ju në heshtje hoqi dorë, vetëm duke menduar rreth saj dhe të qarat.

Plotësisht ndryshuar temën - çfarë dini për milingonat? Ju nuk keni dhënë vërtet këto insekte të vogla ndonjë mendim, keni ju? Gjëja e parë që vjen në mendjen tuaj, kur ju shoh një koloni e milingonave është që të bash ato.

Por ju e dini se milingonat gjithashtu na mësojë mësimet e jetës jetike për katin e një gruaje? Le të shohim se si.

Akt #1 - Mos prisni që gjërat të ndodhin

Milingonat janë vazhdimisht në lëvizje; ata janë gjithmonë duke bërë diçka. Shumica e burrave e grave dashuri që marrin pagesë. Pra, në qoftë se ju mbani duke pritur për grua tuaj ëndërr për të ardhur tek ju dhe të propozojë dashuri, atëherë ju mund të harroni shumica e grave që ju pëlqen. Nëse ju doni të katit grua juaj thjesht ecin deri te ajo dhe them se ju pëlqen të saj. Në rastin më të keq ajo do të thonë se nuk ka.

Akt #2 - Mos u dorëzoni

Milingonat nuk e lë - ata e dinë destinacionin e tyre dhe ata e arrijnë atë në mes të dështimeve dhe distractions. Ju kishte refuzimin tuaj të parë? Mos u shqetësoni; kjo nuk është fundi i jetës. TRY AGAIN ... Mendoni për ata heronj film që përfundimisht arriti të bindë gratë e tyre edhe kur ata janë refuzuar kohë dhe përsëri.

Akt #3 - Të jetë e fokusuar

Milingonat kanë qëllime dhe fokus të veçantë - ata e dinë në qoftë se ata nuk mund të shpëtojë për herë rrepta ata janë të detyruar të vdesin. Nëse ju pëlqen një grua që ju do të duan të katit të mbajtur duke u kthyer në atë. Vetëm të siguruar që ju të ndryshojë linjat tuaja dhe stil.

Akt #4 - Save linjat tuaja

Milingonat hanë disa nga ushqimet e tyre dhe ata të shpëtuar disa. Sa i përket që gruaja është e shqetësuar se ju nuk duhet të zbrazin të gjitha ammos tuaja në një të shkojnë. Bëhu qesharak; të jetë krijuese dhe të jenë origjinale dhe në fund të fundit ajo do të jetë juaji.

Jo ndjenjë më se milingonat janë të parëndësishme, jeni ju? Po, ata na mësojnë shumë mësime jetike të jetës, duke përfshirë edhe atë më primitive të qenë në gjendje për të tërhequr një grua nga parket saj. Nëse keni këtë grua që ju dëshironi për dysheme thjesht veprojnë si milingona këtu. Pastaj të kthehen dhe të më thoni nëse ju jeni ende rënkim si grua tuaj ëndërr është whisked larg nga një tjetër Adonis.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio