Çfarë A Dëshironi Gratë në Man Tyre Perfect?

Rifreskimi i fundit: qershor. 30 2020 | 2 min lexuar

Gratë gjithmonë duan njeri në jetën e tyre që të ketë cilësi të caktuara. Lista nuk është shumë e gjatë, por shpesh ajo bëhet e vështirë për të gjetur të gjitha këto cilësi në një njeri të vetëm. Kështu, në qoftë se ju keni shumica e cilësive të diskutuara më poshtë, shanset tuaja për të wooing gratë dhe duke i bërë ata të lumtur do të jetë shumë më tepër se burrat që nuk kanë këto cilësi.

Erë të mirë dhe të ketë sens të mirë të veshjes

Gratë vetëm urrej njerëzit që erë e keqe. Kështu, kurrë nuk harrojnë të hedhë në gjyq një deodorant kur shkon jashtë me një grua. Sigurohuni deodorant keni përdorur erë të mirë për ju. Erë një parfum ose deodorant krijon pasi vijnë në kontakt me trupin tuaj është një kombinim i aroma e saj dhe erë trupi juaj. Kështu, një deodorant apo parfum që erë e madhe për një mik i juaji mund të mos ju bëjë erë se i mirë. Kështu, shkoni për një opsion të provuar dhe testuar; le urtësi të mbizotërojë kur bën zgjedhjen e deodorant.

Gratë duan të jenë me burra të pasur kuptim të mirë të veshjes. Për shumicën e grave, burra të veshur dobët janë turnoffs mëdha. Për të bërë përshtypje gratë burrat duhet gjithmonë të qëndrojnë up-to-date me tendencat e modës dhe për të mbajtur në duke bërë ndryshime në mënyrën se si ata vishen. Megjithatë, një njeri të vetëm të veshin veshjet që duken të mirë në të, jo diçka eksperimentale që nuk i plotësojnë llojin e tij e trupit.

Tradicional mund të jetë shumë sexy; kështu, në qoftë se ju nuk jeni të etur për të veshur rroba të modës, provoni vjetër, por nuk mund të shkojnë kombinime të gabuara si tee dhe xhins (zgjidhni ngjyrat me mençuri, xhins blu gjithmonë veprat më të mira).

Të jetë transparent, por mos harroni shumë ndershmëri mund të jenë të dëmshme

Gratë gjithmonë duan të jenë një pjesë thelbësore e jetës së njeriut të saj; ajo nuk mund të tolerojë gënjeshtra në lidhje me çështje të rëndësishme. Kështu, një njeri gjithmonë duhet të përpiqen për të ruajtur një marrëdhënie shumë transparente me gruan apo vajzë tij mik. Burrat kurrë nuk duhet të harrojmë për të ndarë të gjitha përvojat që kanë pasur ose janë të pasur në jetë, i mirë apo i keq me gruan në jetën e tyre.

Megjithatë, ka një kthesë në përrallë; ndërsa ju duhet të jetë transparent për gruan ju jeni në një marrëdhënie me, ju nuk mund të përballojë të jetë i ndershëm. Mëso për të lëvdojnë edhe kur ajo nuk është në kërkim të më të mirë; kurrë thirrjen e saj mbipeshë edhe në qoftë se ajo ka fituar 10 £; shmangur duke e quajtur atë një kuzhinier të keq edhe në qoftë se ajo në të vërtetë është. Ndiqni këto sugjerime dhe ju do të keni një jetë të lumtur për sigurt.

Të jetë i mëshirshëm

Gratë si burra që e duan foshnjave dhe kurrë strukur larg nga të ndihmuar të moshuarit. Me fjalë të tjera, gratë duan njeri në jetën e tyre të jetë i mëshirshëm. Mundohuni të jetë një njeri i cili vendos shembuj të mirë, dikush që është admiruar nga njerëzit rreth tij, një njeri i cili është vlerësuar nga pleqtë.

Shpesh burrat kryejnë gabim e duke qenë i lig dhe i rreptë vetëm për të provuar se ata janë të fortë. Për gratë të qenë mjete të forta, duke qenë i dashur dhe i mëshirshëm dhe të kesh aftësinë për të mbrojtur.
A keni këto cilësi? Nëse nuk, përpiqen për të zhvilluar ato; ju nuk do të duhet për të vënë në shumë përpjekje si zhvillim këto cilësi është shumë më e lehtë se sa duke ndërtuar një trup të përsosur apo mësimin e një hap valle.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio