Çfarë duhet të veshin në një Parë Data By Zodiac Sign

Rifreskimi i fundit: shtator. 24 2020 | 3 min lexuar

Kur ju shkoni në një datë të parë, gjëja e parë që ju ndoshta mendoni se e sa më shpejt që ju keni siguruar se është, "Çfarë jam unë do të veshin?!"Ose paktën, kjo është një nga gjërat e para që ju të mendoni. Ju dëshironi që të jenë të rehatshme në atë që veshin, por edhe ju doni të bëni të sigurtë që ju nuk ofendoj personin që ju jeni do jashtë me, dhe që ata të gjeni ju tërheqës. Gjej zodiakut tyre të nënshkruar më poshtë dhe për të marrë ide për atë që ju mund të veshin që do të mbajnë sytë e tyre mbi ju në çdo kohë.

Aries
Data juaj Aries është fieriest nga shenjat e zjarrit, e cila i bën ata të përgjigjet edhe për ngjyrës së kuqe. Më të ndritshme dhe të gjallë të kuqe, më mirë. Ata duan të shohin trupin tuaj shumë, kështu që veshin rroba që thekson pjesët më të mira të trupit tuaj. Nëse ju keni një trup të madh, shkojnë për rroba të forta që ju keni. Ata duan t'ju super hot.

Demi
Ju data Demi është shenjë praktik tokë, në mënyrë që ata kanë tendencë të preferojnë veshje tradicionale. Zgjidh një sipërfaqe prej lëkurës për të treguar, dhe për të mbajtur pjesën tjetër të mbuluara. Makeup duhet të jetë natyrore-looking, dhe bizhuteri duhet të jenë plot e gurë të bukur. Kjo shenjë përgjigjet edhe për ngjyrat që janë të zakonshme në natyrë, Ngjyrat tokë si zarzavate mbytur ose ngjyrë kafe. Më shumë ju vijnë të gjithë si një zot në tokë / perëndeshë, më mirë.

GEMINI
Data juaj Binjakët është i gjallë dhe argëtim, kështu që vishen në diçka të bukur dhe një modës pak. Si një shenjë e ajrit, ata si për të vazhduar me atë që është në të dhe çfarë nuk është. Ata mund të kenë një personalitet fëmijë-si, kështu që ata mund të përgjigjet edhe për gjëra që kujtoj ata i qenë fëmijët / adoleshentët, si funde pled dhe xhaketa universitetit. Provoni të veshur ndritshme, Ngjyrat zbavitëse që stimulojnë mendjen e tyre.

KANCERI
Data juaj Kanceri është shenjë e rehati, kështu që ju nuk keni për të vishen në çdo gjë tepër detyrues, veshin shërojnë shumë të larta, ose të vënë në një kravatë në qoftë se ju do të mbani fidgeting me të. Nëse ju jeni krejtësisht të rehatshme në atë që ju jeni të veshur, që do të vijnë të gjithë atyre. Mundohuni të shmangur ngjyra të ndritshme, ose diçka që është me të vërtetë i egër dhe nga atje që mund të trembë ata larg.

LION
Data juaj Leo dëshiron të ndjehen si ata kanë data të nxehta në dhomë, një të gjithë kanë sytë e tyre në, kështu glam atë deri. Ata duan që ju duken si joshës si ju mund të. Ju mund edhe të jenë të vijës kufitare ngjitës / i shkëlqyer. Layer në bizhuteri – më shumë bling, më mirë. Ata si të kuqe, sepse ajo tërheq vëmendje, dhe ari dhe vjollcë që kur ata janë ngjyrat e familjes mbretërore.

Virgjëresha
Data juaj Virgjëresha nuk kujdeset shumë për rroba projektuesi ose handbags apo ndonjë nga se. Ata janë shqetësimi më i madh është se ju erë të mirë, qartë mori një dush paraprakisht, dhe nuk janë të veshur shumë Hairspray, kozmetikë, ose të duket si një kukull. Higjiena është numër një për këtë shenjë. Mbani thjeshtë tuaj veshje, me shkëlqim, dhe rrinë në ngjyra neutrale. Ata janë lehtësisht të tronditur, kështu që ngjyra të ndritshme të bërë ato të shqetësuar.

LIBRA
Data juaj Peshorja është më në modë të gjitha shenjat e zodiakut, kështu që ju duhet të zmbrapset atë një nivel. Të largohen nga ato rroba projektuesi dhe vënë së bashku një ftohtë, vështrim të modës. Kjo shenjë rregullat e artit, cila është arsyeja pse ata janë aq në modë, dhe ata presin që ju të shikojmë së bashku dhe me stil. Ata si tonet xhevahir, aksesorë, dhe bizhuteri e bukur, por jo shumë e saj.

Akrepi
Data juaj Akrepi është shenjë se rregullat e errët, kështu që shkoni për ngjyrë të errët. Nëse ju mund të nxjerr në krye kokë-to-shputë zezë, shkoni për të. Ata si ju i mbuluar deri por në veshje të shtrënguar që kujton ato të skllavërisë (kjo shenjë ka çështje të kontrollit). Shkoni për një sy të nxirë, kujtohet se sytë janë dritare për shpirtin dhe ata duan të kolegëve në tuajat tepër.

Shigjetari
Manar juaj Shigjetari nuk është zakonisht se në modës dhe veshje, por ata duan që ju të duken të mira. Ata si ngjyra të ndritshme dhe e duan veshje apo bizhuteri që ka një histori me të. Në qoftë se ju mori atë gjatë udhëtimit, apo ajo erdhi në posedim tuaj nëpërmjet disa rrethana të çuditshme, hedhin atë në dhe le të jetë një burim i bisedë interesante. Ata do të përfundojnë të gjetur * ju * interesante.

Bricjapi
Data juaj Bricjapi është më tradicionale të të gjitha shenjave të zodiakut, kështu që rrinë në veshjet tradicionale. Zonja, të largohen nga LBD tuaj; nevojtore burrash, rrëmbej atë kostum dhe kravatë. Qëndro larg nga ngjyra të ndritshme, dhe rrinë në neutrals errëta, veçanërisht ngjyrë kafe dhe e zezë. Mendoni se si ju do të vishen duke shkuar në një festë politike, dhe se do të ju jap një ide e mirë të asaj se si ata duan që ju të shikoni.

Ujori
Data juaj Ujëderdhësi është më e pazakonta e të gjitha shenjat e zodiakut, kështu që të ndjehen të lirë për të luajtur me sy tuaj dhe provoni diçka të ndryshme. Ngjyroset flokët tuaj blu apo rozë, me krenari tout atë vetull ose belly button mprehtë, ose veshin të ricikluar bizhuteri tuaj shishe sode. Ata nuk e kujdesit për trendet aktuale, vetëm ato të ardhshme, kështu që nuk shkojnë me atë që është në të drejtë tani.

Peshqit
Data juaj Peshqit është i fundit romantik, kështu që nëse ju keni parë një grup i organizuar në kopertinën e një romani romancë apo në një film romantik, ajo mund të punojë. Ata si ruffles, copë me rrjedhën dhe lëvizjen, dantellë, dhe në qoftë se ju e bëri atë vetë, akoma më mirë. Ata nuk e mendjes duke e mbajtur atë rastësor pse, dhe xhinse dhe një këmishë e bukur mund të mjaftojë. Ngjyrat e tyre të preferuar janë pastels.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio