Çfarë Gratë Mendoni Rreth Gjatë Sex

Rifreskimi i fundit: Jan. 17 2021 | 2 min lexuar

Ndërsa seksi është një speciale, i ngushtë, in-the-moment akt, nganjëherë mendjet e grave kanë tendencë për të humbur, pa marrë parasysh sa e madhe është seksi. Më poshtë janë vetëm disa nga mendimet që mund të hyjnë në mendjen e të grave gjatë raportit seksual.
TV Shows / Movies: Nëse ju kane shikuar vetëm një film të madh ose jeni në mes të një seri televizive, nganjëherë reevaluating komplot dhe karaktere ndodh gjatë seksit. Ne nuk mund ta ndihmojë atë në qoftë se ne kemi një “a-ha” moment në mes të seksit, ai thjesht do të thotë se seksi është që frymëzues.

Darkë: Por, në qoftë se ju ndodh që të fshij lady tuaj jashtë të këmbëve të saj sa më shpejt që ajo të hyjë në derën nga puna e saj shanset ditë janë ajo do të mendoj për darkë, ndërsa ju jeni në brendësi të saj. Ne nuk mund ta ndihmojë atë në qoftë se ne jemi në gjendje për të multitask, plus le të jetë i sinqertë, seksi zakonisht punon deri oreksin dhe duke e ditur se çfarë ju doni të bëni do të ndihmojë të merrni darkë gati se shumë më të shpejtë.

Ndryshimi Pozicionet: Le të përballen me atë, nganjëherë ne jemi jashtë sync me partnerët tanë. Kjo është veçanërisht keq kur njëri partner është duke shijuar atë më shumë se sa të tjera. Kur zonja shoh djemtë e tyre shumë në një pozicion të caktuar, ata nuk do të sugjerojë një të re që prej kënaqësi vjen nga bërja e sperma tonë man. Kur kjo ndodh, mendimet e “Ai është tepër në këtë pozicion për të ndryshuar. Unë duhet të pretendojë të jetë në të, po aq sa ai është i”, “pse nuk po bëjmë atë një pozicion të ri që sapo provuar dhe të dashur?”, dhe / ose “gjuaj, pse e bën këtë pozicion lënduar?” pop në trurin tonë.

Pozitat e reja: Ndërsa kalimi atë në krevat është gjithmonë një ide e mirë, jo të gjitha pozitat janë aq e lehtë sa duken. Është e rëndësishme që të ketë argëtim dhe të qeshur, veçanërisht kur pozicionet thjesht nuk duket shumë punë. Nga “Ai aksidentalisht ra atë në vrimë gabuar” në “mund njëri prej nesh të arrijë lubrifikim pa rënë” në “Unë mendoj se unë mund të pordhë në qoftë se do të vazhdojmë duke shkuar në atë si kjo”, janë të gjitha mendimet që potencialisht mund të shkoni nëpër mendjet e grave.

Orgasms: Zonja, ne të gjithë e dimë se dikur ne sperma para se njeriu ynë. Përderisa kjo nuk mund të jetë një dukuri e shpeshtë, kjo nuk ndodh nga koha në kohë. Dhe ndërsa, edhe pas orgazmës tonë, sex ndjehet e mahnitshme, ne gjithashtu duam të ju lutem partnerin tonë. Pikërisht në këto momente kur femrat mendoj “Nëse unë ankohem louder, ndoshta që do ta ndihmojë atë të sperma”.

Pets: Ne të gjithë dashuri kafshët tona si ata janë një anëtar shumë i veçantë i familjes. Për shkak të se ne priren për të mbajtur derën hapur gjatë seksit, si meows, barks, dhe kruarje në derë gjatë seksit mund të ndërpresë humor. Megjithatë, me këtë zgjedhje vjen ftesën që shoku juaj i mbuluar me qime, të të shikojnë të pasur marrëdhënie seksuale. Kjo është kur ne të kapur syrin e tyre se si ne mendojmë “Unë nuk mund të ketë marrëdhënie seksuale me kafshët e mia shikuar mua” ose “Pse është ai / ajo lëviz më afër nesh? Unë nuk dua seks jonë për të merrni ndërprerë”.

Frika nuk, burrat si edhe si këto mendime të shkojnë nëpër mendjet e grave, seksi është ende shumë e këndshme. Dhe gratë, ju nuk duhet të shqetësohen si ju nuk jeni i vetmi që multi-mendon gjatë seksit.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2021 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio