Vizitave Key West, Florida me manar tuaj

Rifreskimi i fundit: Jan. 23 2021 | 2 min lexuar

Ndoshta Qyteti Pet miqësor në Shtetet e Bashkuara!

Key West, ndonjëherë i njohur si Republika kërmill, është një botë tek vete. E vendosur në pikën më të largët e Florida Keys, ajo patjetër marshon për të rrahur e një baterist të ndryshme.

Nëse jeni duke kërkuar për një atmosferë të rastësishëm, ky vend është aq i mirë sa ajo merr. Dhe bukuri pasur kudo ju duken nga blu / ujërave të gjelbra smerald në sunsets flakëron deri lule Hibiscus amtare në të dukshëm Keys arkitekturës. Ky vend është si asnjë tjetër në botë.

Por më e rëndësishmja për ne udhëtojnë pronarët manar, ky vend është si manar Friendly sa ajo merr.

Shumica strehim në Key West janë të llojit më të vogël, bujtina të vogla, krevat dhe breakfasts, cottages dhe të tilla. Key Gjykata Qendra e Perëndimit – Historike Inn & Cottages është një shembull i përsosur i strehimit manar miqësore të të gjendet në Key West.

Gjykata Center ofron dallues, unik, dhoma të rehatshme dhe të përballueshme, suites, vila, condos dhe cottages, hapa nga Duval Rruga. Shumica kanë Jacuzzis private për getaways romantike apo edhe një pishinë private! Pets janë më se e mirëpritur, ata janë të Adored! Pyesni për një trajtojnë të veçantë mbi të kontrolluar në për mikun tuaj me katër këmbë.

Manar juaj mund të duan të luajnë me një nga katër qenve rezidente që janë të gjithë si i qetë sa Key West vetë.

Stafi miqësore dhe njohuri do të punojë shumë për të bërë qëndrimit tuaj më të këndshme. Kliko në www.centercourtkw.com për të parë faqen e tyre.

Duke marrë një shëtitje me manar tuaj nuk do të jetë një problem. Key West nuk është shumë më tepër se një duzinë blloqe çdo drejtim dhe ishte menduar për shëtitës dhe njerëz të shikuar. Shumë e shtëpive të restauruar të vjetra, Dyqanet, Artistët, parqet, çdo gjë që ju doni të shihni, dhe manar juaj do të jetë i mirëpritur për të shkuar së bashku.

Edhe ngrënie në Key West është një çështje manar miqësore. Së bashku rrugë Duval janë një duzinë restorante ku manar juaj do të jetë i mirëpritur dhe trajtimi i dhënë special. Redaktor juaj ishte atje kohët e fundit me qenin e tij të përkëdhelur, Ruggles. Ne ishim duke ecur në një nga ato manar miqësore taverna / restorante, dhe ne u kalon një restorant elegant frëngjisht dhe kontrolluar nga menu. Një hetim është bërë nëse Ruggles do të ishte i mirëpritur. Përgjigja ishte, “A do ai preferonte biftek ose pule?”

Për të parë të gjitha vendet manar miqësore për të qëndruar dhe shtroj në Key West thjesht shkoni te www.pettravel.com/Destinations/KeyWest_FL.cfm.

Nëse ju nuk jetoni në Florida, ju jeni të ngjarë të fluturojnë në aeroportin e Miami.


Mbrapsht në krye ↑
  • Interesant


© Copyright 2021 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio