Sensations njëjës

Rifreskimi i fundit: shtator. 17 2020 | 2 min lexuar

Zgjedhja për të qenë i vetëm do të thotë që ju jeni përgjegjës për lumturinë tuaj & kështu që ju keni leje për të bëhem si Santa Claus dhe lepur Pashkëve dhe për të marrë veten pikërisht ajo që ju dëshironi për të pranishëm ditëlindjen. Vetëm ju e dini se çfarë me të vërtetë ju bën tik-tak me kënaqësi. Teke e sotme e bëjnë atë një zakon për të kënaq në akte të rastit të egoizmit. Try it & ju do të love it!

Sensation njëjës #3

Fa la la la i ëmbël! Merrni mësime zë. Kjo do të përmirësojë zërin tuaj të folurit dhe të ju jap përtërirë vetëbesimin çdo herë që të hapë gojën tuaj.

Sensation njëjës #10

Ultra-mitik shtëpi-shkollim. Presë një parti private me një kuzhinier mysafir nga restoranti lokal tuaj të preferuar. Ose kanë mësues salsa nga studio lokale e valle të shtoni gjallëri për mbledhjen tuaj të ardhshëm themed. Ju” kanë kënaqësi të madhe të mësuarit truket e tregtisë së tyre.

Sensation njëjës #28

Vërshim arkërkuesish. Blej vetes një copë të pabesueshme të j-e-w-e-l-r-y. Jo kostum, gjë e vërtetë. Merr disa karats për ndeshjen personalitetit tuaj gazuar. E bëjnë të veçantë duke pasur drekë së pari dhe pastaj shkoni pazar për stoli të mëdha. Merrni kohën tuaj për të epshit pas disa copa para se të ringjallet 'atë.’

Sensation njëjës #31

Bollywood Babe. Filloni vallëzimi belly. Lëvizjet ekzotike, muzikë sensual, dhe kostume sexy – çfarë më shumë mund që ju dëshironi në një ushtrim? Kam gjetur ton e informacionit mbi klasat dhe kostumet, si dhe frymëzim për marrjen e njoftimeve në www.shira.net dhe www.bellydancingvideos.com.

Sensation njëjës #55

Gëzojnë Finer Gjërat në Life. Çdo herë në pak kohë ngre nivelin tuaj shije. Mburrem në një shishe të madhe të verës. Mostrës havjar në një ushqime gustator. Porosit pjatë djathë në një restorant pasura. Jetojnë jetën Luxe.

Sensation njëjës #74

Larg për fundjavë. Kalo në fund të vitit të çmenduri apo të planifikuar një fundjavë larg çdo kohë të vitit. Merrni një hartë dhe të nxjerrë një rreze makinë-kohë dy-orësh dhe një rreze-ajër kohë dy-orëshe. Pak një çantë dhe për të vizituar një jo-aq-larg larg spa, qytet interesant fqinje, destinacionet pazar, ose plazh i bukur. Mirë se vini vit përpara me një fundjavë larg.

Sensation njëjës #90

Jetojnë në Dashuria. Merrni kohë çdo ditë për të bërë një gjë e doni. Ajo mund të varur me miqtë, duke lexuar një libër të madh, apo gatim një stuhi. Gjëja e rëndësishme është për të hapur zemrën tuaj për njerëzit dhe gjërat që ju duan.


Mbrapsht në krye ↑

© Copyright 2020 Data My Pet. Made me nga 8përshpejtojnë Studio